2737
2734

سلام دوستان خوبید💖 دوره ای که من گذروندم علم روانشناسیه و قانون جذب و پیشگویی آینده؛ من تو تاپیک مختصر گفتم برای چند نفر رو که همگی صحت کارم رو تایید کردن؛ ولی در اصل شما باید اسمی که صداتون میکنن و اسم مادرتون و سال تولدتون رو بگید؛ که کاملا و دقیق و با جزییات براتون بگم؛برای چند نفر تو همین سایت گرفتم و همگی راضی بودن کاملااا😍😍هر کسی دوست داشت بیاد پی وی💜💜

میشه برای سلامتی نینی تو دلم صلوات بفرستید❤مرسی مهربونا
سلام دوستان خوبید💖 دوره ای که من گذروندم علم روانشناسیه و قانون جذب و پیشگویی آینده؛ من تو تاپیک مخ ...

اسم مادر میخوای تابلو موکل داری اگه راست میگی بدون اسم بگو .

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
فکر میکنم همه جا همینه دولتی بچه اول دو تومن بچه دوم سه تومن البته با هزینه دارو خصوصی ده، پونزده ت ...

واقعا اینقدر کمه هزینه اش؟

یه خانومی اینجا بیمارستان دولتی اصفهان رفته بود گفت با دارو ۶ اینا شد

واقعا اینقدر کمه هزینه اش؟ یه خانومی اینجا بیمارستان دولتی اصفهان رفته بود گفت با دارو ۶ اینا شد

شاید ازمایش ژنتیک نیاز داشته منم همینجا شنیدم هزینش رو چون دختر خالمم دنبالش بود از بیمارستان ارش هم پرسیدم همین بود ولی خب گفتن بستگی داره به مشکلش

لطفا درخواست دوستی ندید
2740
حدود ۱۲ تومن من همونجا انتقال داشتم بیمه تکمیلی هم باید بپرسید چه بیمه ای هستین بعضی بیمه ها قبول م ...

واقعا اینقد  زیاده هزینه ش.با دارو و سونو ...اینا اینقدر میشه یا فقط تخمک کشی و انتقال منین

واقعا اینقد  زیاده هزینه ش.با دارو و سونو ...اینا اینقدر میشه یا فقط تخمک کشی و انتقال منین

ببخشید عزیزم من کلا حساب کردم یه دوره شد ۱۱ تومن برج ۱۱ رفتم تخمک کشی با داروها و همه سونوها و ویزیت ها و همه چی

بعد عید هم انتقال داشتم

البته من پولیپ داشتم یه تومن هم پولیپ شد

اولین انتقالم هم منفی شد که مجبور شدم دوباره اتتقال بدم شد ۱۵ تومن تا زمانی که آزمایشم مثبت شد 

بیمارستان بهشتی هم فکر میکنم انجام میدن که دولتیه ولی از روندش خبر ندارم

ببخشید عزیزم من کلا حساب کردم یه دوره شد ۱۱ تومن برج ۱۱ رفتم تخمک کشی با داروها و همه سونوها و ویزیت ...

ممنون از توصیحاتتون دوست عزیزم.پس شکر خدا بار دوم جواب گرفتید.میتونم بپرسم دکترتون کی بود

ممنون از توصیحاتتون دوست عزیزم.پس شکر خدا بار دوم جواب گرفتید.میتونم بپرسم دکترتون کی بود

آره خداروشکر

من پیش دکتر دهقانی میرفتم 

یعنی بعد از انتقال اولم که منفی شد پیش کلانتر نوبت زدم ولی دیر نوبتم میشد دیگه دلو زدم به دریا رفتم پیش دهقانی و گفتم اگه خداینکرده بازم نتیجه نگرفتم میرم کلانتر

که شکرخدا مثبت شدم

راجع به بیمه تکمیلی هم یسری هزینه ها رو میده ولی باید برید بیمه و اونجا تشکیل پرونده نازایی بدین

داروها رو خیلی کم هزینه میدن

خارجی ها رو اصلا نمیدن

و اینکه حتما مدارکت رو زود به زود کامل کن و ببر بیمه

شاید از کل این ۱۵ تومن نصفش بهتون بدن

آره خداروشکر من پیش دکتر دهقانی میرفتم  یعنی بعد از انتقال اولم که منفی شد پیش کلانتر نوبت زد ...

مریم جان تبریک میگم انشالا به سلامتی زایمان کنی. ممنونم از توصیحات کاملت و وقتی که میداری.من بین دکتر یوسف زاده و دکتر قدیری موندم کدوم را انتخاب کنم .شما احیانا شناختی ازشون ندارید .هردوتا تو کلینیک مشتاقن

مریم جان تبریک میگم انشالا به سلامتی زایمان کنی. ممنونم از توصیحات کاملت و وقتی که میداری.من بین دکت ...

ممنونم عزیزم انشالله بزودی نی نی شما هم میاد توی دلتون

نه عزیزم پیش هیچ کدومشون نرفتم ولی روند درمانی دکتراشون معمولا یکیه