2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

خوشبحالشون.شهرماکه ازنظررسم ورسوم مزخرفترین شهره همه چیزوظیفه خانواده عروسه.خانواده دامادهیچی

👪خدایابابت بهترین وقشنگترین هدیه ای که بعداز۱۵ماه بهم دادی ازت ممنونم.خودت ازش محافظت کن👪
عجب کاش عروس مشهدیا میشدم عین اسکولا عروس ترکا شدم برام فقط یه سکه اوردن😢

بازم عروس مشهدیا بشی خنگی بیا عروس عربا بشو بیشتر طلا میدن😁 یه عقد کنون فقط دوتا تکپوش و یه گردنبد میدن تا رو نافت😂😂😂😂😂

سلامتی حضرت عشق دوتا صلوات😉
عجب کاش عروس مشهدیا میشدم عین اسکولا عروس ترکا شدم برام فقط یه سکه اوردن😢

من که ب زور شوهرم اومدن یا اخم ی ربع سکه داد از اونا ک نصف قیمته😢😢سال بعدشم نیومد اصلا،عیدی هم نیاوردن برام،شوهرم برام خرید همه چی مادرش نکرد زحمتا و خرجای پسرشو با احترام بیارن،الهی بگردم که شوهرم خودش میخرید برام میاورد تنها

همیشه دنبال یه عشق واقعی بودم یکی که رفیق باشه، یکی که برای درد دل کردن باهاش چرتکه نندازم ک نکنه بعدا تو سرم بزنه،یکی که خیاااالم راحت باشه زیباترین و بهترین دختر شهرم براش،یکی که تکیه گاه تنهایی ها و غصه هامه یکی که پایه خل بازی هامه ولی خب همیشه که آدم به خواسته هاش نمیرسه😊اصولا من به هیچ خواسته ای نمیرسم مگر خلافش ثابت بشه، دنیا یه عشق به من بدهکاره...
من که ب زور شوهرم اومدن یا اخم ی ربع سکه داد از اونا ک نصف قیمته😢😢سال بعدشم نیومد اصلا،عیدی هم نیا ...

خوبه دیگ

مادرشوهرم زنگ زد کلی گفت برو پالتو پوتین شال بگیر

منم لیست کردم ب شوهرم فرستادم بریم بخریم کلی حرف بارم کرد دعوا کردیم اخرش گفتم ننه ت گفته زنیکه زد زیرش گفت من کی گفتم

بعدشم سکه اوردن الان دویست تومن شده

2706