2733
2734
عنوان

دخترم خونه بی تو حتی جهنمم نیست...

| مشاهده متن کامل بحث + 24053 بازدید | 233 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دخترم رفته کما... دکتر جوابم کرد... منتظر معجزم

ای وای شما همون مامان آلایی؟چقد نگرانش بودم از هرکی پرسیدم خبرنداشتن.جیگرم کبابه براش دورش بگردم خدا همین امشب سلامتیشوبرگردونه بهش بحق تموم مقدساتش

آبجیای مهربونم میشه واسه سلامتی بچهام یه صلوات بفرستین😘💚
2738

خدا به حق بزرگی خودش کمکت کنه 

استَغفروا ربَّکم اِنَّه کانَ غَفّاراً یرسِلِ السَّماءَ علیکُم مِدراراً ویمدِدکُم بِاَموال وبنین وَیجعَل لَکُم جَنّاتٍ ویجعَل لکم اَنهاراً؛ از پروردگار خود آمرزش بخواهید که او بسیار آمرزنده است؛ تا باران های مفید و پر برکت را از آسمان بر شما پیوسته دارد و شما را با مال بسیار و فرزندان متعدّد یاری رساند و باغ های خرّم و نهرهای جاری به شما عطا فرماید. (نوح، 10- 12) 
دخترم رفته کما... دکتر جوابم کرد... منتظر معجزم

بچه خیلی عزیزه قلبه جگر گوشه ادمه ...بشین دعا کن وقران بخون انشالا ک خدا حاجتتو میده فقط خدا میتونه دخترتو بهت برگردونه امید وارم ک شفای کاملشو بدست بیاره ماهم با دل داغونمو دعا میکنیم😭

خيلی محتاجم به دعاتون لطفا برام دعا کنيد ممنون ميشم

یا من اسمه دوا و ذکره شفا 🥺🥺🥺

فرهنگ یعنی بپذیریم وجود هر شخص دو بخش دارد!بخش اول:چیزهایی که انتخاب خودش نیست و بطور طبیعی به او داده شده است و نباید مسخره شوند! و بخش دوم:چیزهایی که انتخاب خودش هستند و به ما ربطی ندارند!!
2706