2752
2734

اینی ک من میگم ماریانا گیاهش هندیه عالیه قابل اطمینان.بنظر من ماریانا خواستید بخرید یا از جای قابل اطمینان یا از پودرش استفاده کنید خیالتون راحتتر چیزی قاطیش نباشه ک مضر باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عملی که انجام دادی راحته؟پیش کدوم دکتر رفتی راضی هستی؟

تهران. پیش دکتر مجیدتوکلی. توی میدون ونکه. خیابان صانعی.

بله راحته. مثل آب خوردن. 

فقط من از بخیه کشیدن می ترسیدم گفتم بخیه ها رو جذبی زد.

چهارشنبه جراحی کردم. از شنبه هم اومدم سرکار. شلوار هم پوشیدم. هیچ همراه و کمک هم نداشتم. از فردای جراحی خودم کارهای خونه و اشپزی کردم.

یه هفته چرک خشک کن می خوردم. 

تهران. پیش دکتر مجیدتوکلی. توی میدون ونکه. خیابان صانعی. بله راحته. مثل آب خوردن.  فقط من از ...

من خیلی دنبال دکترخوب گشتم کسی درست قانعم نکرد

انقدم از درد وترسش گفتن که میترسم

کی عمل کردی عزیزم وهزینه ات چقدر شد؟

ببخش سوالم زیاده

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
2731
لابیا کردی راضی هستی سفیدم کردی

من فقط لابیا کردم. سفید کردن نمی دونم چیه؟

اما لابیا کردم تازه معنی راه رفتن رو فهمیدم. عالیه. خیلی از مشکلاتم حل شد. چقدر زشت بود. چقدر گنده و دراز. چقدر هم بوی تعفن میداد. از لابیا راضیم

من خیلی دنبال دکترخوب گشتم کسی درست قانعم نکرد انقدم از درد وترسش گفتن که میترسم کی عمل کردی عزیزم ...

خواهش می کنم. 

من چند سال قبل . تقریبا 600 - 700 هزار تومن شد. با هزینه کلینک . توی کلینک شایان عمل میکنه.

اصلا درد نداره.

هر چی درد هست برای وقتیه که لابیا مشکل داره. بعد از عمل معنی واقعی راه رفتن رو آدم درک میکنه. بدون درد راه میری. هر چی درد هست برای قبل عمل هست.

خواهش می کنم.  من چند سال قبل . تقریبا 600 - 700 هزار تومن شد. با هزینه کلینک . توی کلینک شایا ...

من درد ندارم برای زیبایی میخوام 

چه خوب 

مرسی ازت که وقت گذاشتی وجواب دادی

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
2706