2733
2739
عنوان

از خودمو این زندگی حالم بهم میخوره،کاش بدنیا نیومده بودم

| مشاهده متن کامل بحث + 677 بازدید | 60 پست
نزن تو سرت تمرین کن حرفتو بزنی اولش براشون سخته میگن وای چ بی احترامیب اما بعدا عادت میکنن...بگو ماد ...

اخه دایی محترم پدرشوهر منه،زورش فقط به من میرسه

حتی به اون دوتا عروسش هیچی نمیگه ،گاهی به من میگه نوبت بگیر میلاد منو ببر ،میگم به عروست بگو میگه بچه داره میگم اون یه دونه داره من دوتا

خلاصه احساس میکنم اینقدر بحث کردم دیگه براشون عادی شده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بگو به من ارتباطی نداره  چه حیف شاغل نیستی به همین خاطره توقع ها ازت زیاده  به دا داشت ب ...

زندگی مشترک نمونه،جلوی داداشم لباس بسته میپوشم ،چون مجرده و...

خیلی رعایت میکنم اونم تا ۳ شب بیداره و بازی با گوشی و....

بخدا سوا میخوابیم اغلب

اخه دایی محترم پدرشوهر منه،زورش فقط به من میرسه حتی به اون دوتا عروسش هیچی نمیگه ،گاهی به من میگه ن ...

به شوهرت بگو که باهاشون صحبت کنه.چند بار که کاراشونا انجام ندی باهشون سنگین رفتار کنی حساب کار دستشون میاد.مگه خودتو وقف دیگران کردی اینجوری

میشه از ته ته دلتون برای مادر شدنم دعا کنید به دعاتون محتاجم🙏🏻🙏🏻🌹🌹
2731
اخه دایی محترم پدرشوهر منه،زورش فقط به من میرسه حتی به اون دوتا عروسش هیچی نمیگه ،گاهی به من میگه ن ...

دقیقا توقعاتشون بالا رفته از بس بی زبون وبدبختیم.پدرشوهر من تو عروسی برادر شوهرم که من حامله بودم وویار ودرد شدید داشتم گفت مثل مترسک نشینیا همه رو قشنگ چایی بده. همین حاااهم که جمع میشیم به من مادر شوهرم زنگ میزنه مبگه زودتر برو زهرمار درست کن جاریت داره میاد

2740
ده ساله ازدواج کردم ،بخدا خودمون رو پای خودمون بودیم ولی بقیه ول کن نیستن

ببین عزیزم تا جواب قاطع بهشون ندی اوضاع زندگیت همینجوری پیش میره ،یه روز هم به خواسته هاشون عمل نکنی میگن ببین چقدر قدر نشناس و کلی ازت بدگویی میکنن ،رک باش ،زیاد از حد هم مهربونی نکن ،دوری و دوستی ،روشتو عوض کن میبینی که جواب نمیده به جا تشکر طلب کار هم میشن کمی فاصله بگیر 

دقیقا توقعاتشون بالا رفته از بس بی زبون وبدبختیم.پدرشوهر من تو عروسی برادر شوهرم که من حامله بودم وو ...

خخخخ،چه بدبختیم مااااا

بخدا ادمی نیستم که همیشه خونه کسی برم بدون دعوت هیج جا نمیرم خودشون زنگ میزنن وپرو پرووووو

ببین عزیزم تا جواب قاطع بهشون ندی اوضاع زندگیت همینجوری پیش میره ،یه روز هم به خواسته هاشون عمل نکنی ...

روابطم با بقیه خیلی کمه و همش با بچه هام سرگرمم،اما دست از سرم برنمیدارن ،حتی مادر خودم،

زندگی مشترک نمونه،جلوی داداشم لباس بسته میپوشم ،چون مجرده و... خیلی رعایت میکنم اونم تا ۳ شب بیداره ...

تا نجیبی همین آش وهمین کاسه چرا از خودت جوونیت ارزوهات میزنی بهشون بگو ناراحتم شدن بزار بشن بسته. وای الان دق میکنم. ادرس بده بیام همشونا له وپه کنما.اه

لابد وضع مالیتون نسبت به بقیه بهتره وچون دلسوزی زیاد کردی شده وظیفه من دارم رو خودم کار میکنم کمتر ب ...

اره شوهرم اخرین بچس،بخدا دریغ از یه وسیله که داده باشن،فقط یه سجاده دادن گفتن مادر خدابیامرزش نگه داشته بود واسه عروس اخریش،همین

ب همسرتون بگو...این ک نمیشه درسته وظیفه بچه هاس ب پدر مادر برسن اما ن اینکه ی نفر جور بقیه رو بکشن...من پدر مادرم مسن بودن مثلا نوبتی کرده بودیم مثلا خواهزم اونجا بود و شب قرار بود داداشم بیاد ب من زنگ میزد میگف فلانی نیومده من دیرم شده باید برم یکی نبود بگه خب ب خودش ز بزن اونقدر سر این مسایل تو خونه بحث داشتم یا همسرم...اخرشم بعد فوت پدر مادرم هر کدوم ی جوری دلمو شکستن

من همان پنجره رو ب خیابان بودم /ک شبی بسته شد و رو ب کسی باز نشد
2706