2737
2739
عنوان

میرم خونمون همش استرس دارم

477 بازدید | 23 پست

وقتی با شوهرم میرم خونه بابام همش استرس دارم که نکنه بابا و مامانم یه حرفی بزنن که به شوهرم بر بخوره 

یا شوهرم حرفی بزنه که به اونا بر بخوره 

آخر سر سر کوفتشو من بشنوم 

اخه هیچ کدومشون اختیار دهنشون رو ندان 

خیلی کم هم میرما باید مراقب هر دو طرف باشم 

و من برای زندگی تو را بهانه میکنم .....😍😍😍💓💓🙌🙌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلام خانما ی گروه گپ خودمونی زدم مخصوص خانما لطفا خانمای بالای 25سال بیان لطفا لفت ندید تا زیاد شیم ...

عزیزم من۲۳سالمه😫حالا کجا هست تلگرام؟

هارلی واسه ملکه جوکر شدن خودشو پرت کرد تو اسید جوکرهم باهمه ی بدیاش پرید تا بتونه بهش ثابت کنه ادم بدیه ولی وقتی یک نفر براش جون میده نباید براش کم بزاره،تو این مدت که نبودم بخاطر بعضیا بود که حالمو بهم زدن جالبه که چجوری تو این مدت تحملشون می کردم اما برگشتم ولی قرار نیست بمونم می خوام دوباره برم خسته شدم از جو سایت تاوقتی که بعضیا تو سایت باشن من بمیرمم اینجا نمی مونم فقط امدم چند تا تاپیک رو پاک کنم همین...شاید زمان ببره اما مهم نیست اصلا

وااای چقد شبیه منی!!!! ینی کوفتم میشد شوهر بیچارم فقط آروم و متین سرش پایین بعد مامانم از دماغمون درمیاورد کلا سعی داش زندگیمو بهم بریزه، آب میشدم از خجالت الانم قطع رابطم

لطفا برا نی نی دار شدنم صلوات بفرستین مهربونا🥰😘
2738

ای جان عزیزم اوایل زندگی خیلیا اینجوری میشن بعدا طرفین متوجه میشن که هیچکدوم منظوری ندارن حل میشه.منم اینجوری بودم بیخیال شدم درست شد

البته یکم هم به پدرمادرم طوریکه ناراحت نشن سپردم

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه
وااای چقد شبیه منی!!!! ینی کوفتم میشد شوهر بیچارم فقط آروم و متین سرش پایین بعد مامانم از دماغمون در ...

واقعا مامانتون میخواس زندیگتو بهم بزنه؟ چرا؟؟؟؟

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه
آره مامان منم اینجوریه  آزارداره

شاید به خیال خودش داره خوبی میکنه برا دخترش؟ مثلا یه نمونه میگید؟ باورم نمیشه مادری همچین کاری کنه

شاید به خیال خودش داره خوبی میکنه برا دخترش؟ مثلا یه نمونه میگید؟ باورم نمیشه مادری همچین کاری ...

مثلا میگه چون من‌کارمندم وضعش توپه 

نیاز نداره من براش سیسمونی بخرم 

پیش شوهرم میگه که اونو بندازه جون من‌

و من برای زندگی تو را بهانه میکنم .....😍😍😍💓💓🙌🙌
واقعا مامانتون میخواس زندیگتو بهم بزنه؟ چرا؟؟؟؟

مامان منو مادرشوهرم باهم دختر عموان و از قدیم سر چیزای بیخود و مفت باهم جور نیستن و همش دارن و از هم بدشون میاد برا همین مامانم به ازدواج ما راضی نبود حتی برام جهاز هم ندادن وقتیم عقد بودم از خونه بیرونم کردن شوهرمم زودی خونه اجاره کرد و از جهاز برام کم نزاش حتی عروسیمونم خودش کرد و خونوادش به بهونه اینک چرا خونواده من کاری نکردن اوناام یه هزاری ندادن بهمون،خیییییییلی سختی کشیدیم تا بهم برسیم و الان خداروشکر میکنم ک کنار هم به آرامش رسیدیم😍

لطفا برا نی نی دار شدنم صلوات بفرستین مهربونا🥰😘
آره مامان منم اینجوریه  آزارداره

بابای منم خودخواهه اگه طبق میلش نباشیم همه چیو دوس داره اتیش بزنه میگه چیزی که من میگم بپوش جوری که من میگم باش روانی شدیم از دستش دیگه خیلی وقته که تو دلم مرده

2706