2737
2739

سلام من بعد اون انفولانزای بدی که گرفتم تصمیم گرفتم از خوابگاه برم چون خیلی سخته منم حساس شدم

از طرفی من از اول بخاطر دو تا از دوستام امدم خوابگاه الان یکیشون انتقالی گرفت اون یکی هم خانواده اش منتقل شدن اصفهان

دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ

دوران مریضیم خواهرم گفت اگه خونه داشتی من میتونستم بیام ازت پرستاری کنم

الان تصمیم گرفتم ترم بعد برم طبقه بالای خونه داییم دیگه خوابگاه نباشم خونه خودم باشم

میترسم مشکلاتش بیشتر باشه از خوابگاه

اگه تجربه دارین از مزایا و مشکلاتش بگین

ببینم کدوم بهتره خونه با خوابگاه

اگه کلا نمی خوای خوابگاه بمونی یه چیز دیگه است.

اما برای آنفولانزا؟؟؟؟؟؟؟ خیلی ها که مبتلا شدن اتفاقان خونه بودن و خوابگاهی هم نبودن.

به خاطر دوستات برنامه و اهدافت رو تغییر نده.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من تجربه ندارم ولی خونه خیلی بهتره اگه قراره بری خونه داییت اینا و باهاشون راحت و صمیمی باشی که خوبه

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
2731
دوران مریضیم خواهرم گفت اگه خونه داشتی من میتونستم بیام ازت پرستاری کنم الان تصمیم گرفتم ترم بعد بر ...

اون جوری اگه داییت نزدیکته مشکلی نداری اصلا مجردی محسوب نمیشه نگران نباش داییت حواسش ب همچی هست😂

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
اگه کلا نمی خوای خوابگاه بمونی یه چیز دیگه است. اما برای آنفولانزا؟؟؟؟؟؟؟ خیلی ها که مبتلا شدن اتفا ...

نه اخه کلا دلیلم واسه رفتن به خوابگاه بودن کنار دوستام بود

من تجربه ندارم ولی خونه خیلی بهتره اگه قراره بری خونه داییت اینا و باهاشون راحت و صمیمی باشی که خوبه

یکی دیگه اینکه خونع محدودیت زمان رفت امد خوابگاه رو نداره بابام هم میتونه بیاد پیشم

2740
اون جوری اگه داییت نزدیکته مشکلی نداری اصلا مجردی محسوب نمیشه نگران نباش داییت حواسش ب همچی هست😂

واییی اره اینم هست نکنه امار بده به مامانم🤔

واییی اره اینم هست نکنه امار بده به مامانم🤔

😂

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
من که تو دوران دانشجویی هم خونه دانشجویی داشتم هم خوابگاه بودم لذت زندگی تو خوابگاه یه چیز دیگست اون ...

پس تجربه شما میگه که خوابگاه راحت تره؟

خب پس ربطی به آنفولانزا نداره. اگه شرایطش رو داری مستقل بشی برو. اما خونه دوست و فامیل اصلا توصیه ن ...

خونه مال خودمونه سه دنگش به نام داییمه سه دنگش واسه مامانم طبقه دوم مال خودمونه

خونه مال خودمونه سه دنگش به نام داییمه سه دنگش واسه مامانم طبقه دوم مال خودمونه

فکر می کنی اجاره بدی برای آینده و خودت بهتره. اجاره بده و خوابگاه باش.

اما اگه از نظر مالی تامین هستی همین الان پاشو برو توی سه دانگت و حالشو ببر.