2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

آشنایی دقیق نمیدونم فقط میدونم شهریور بود

اما اولین دیدارمون وقیق 12 مهر بود. چون شوهرم ک اومد ببینیم همو ی عکسمو چاپ کرده بود روو ی شاسی تاریخم روش حک کرده بود

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

اومدن واسه عروسی خواهرم ظرف بیارن...

همش نقشه بود منو ببینن...

داییش بهم گفت بیا دم در کارت دارم...

یک هفته بعد عروسی خواهرم عروسی ما بود...نه عقدی نه چیزی ...

یه حاجت خیلی مهم دارم برام صلوات بفرست تا مشکلم حل شه... ممنونم عزیزم 
اومدن واسه عروسی خواهرم ظرف بیارن... همش نقشه بود منو ببینن... داییش بهم گفت بیا دم در کارت دارم.. ...

چه راحت

زندگی زیباست ای زیبا پسند زنده اندیشان به زیبایی رسند انقدر زیباست این بی بازگشت گز برایش میتوان از جان گذشت
چه راحت

تموم جهیزیه ام شد سه میلیون...

تقریبا چهارده سال پیش..

خیلی ساده گرفتیم همه چیز رو...

روز بعد عروسی خواهرم جلسه خواستگاری بود....

چرا انقدر زود

من شناختی نداشتم ازشون...اون موقعها نظر دختر مهم نبود...من عاشقش نبودم ...ولی کم کم بعد ازدواج عاشقش شدم...اون موقع 18سال داشتم...حرف حرف پدرم  بود

2706