2733
2739

داداشم می‌شناخت گفت برو پیشش منم نرفتم😂

ولی میدونم یکی از بیمارستان ایی ک زایمان میکنه عسگریه اس

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
داداشم می‌شناخت گفت برو پیشش منم نرفتم😂 ولی میدونم یکی از بیمارستان ایی ک زایمان میکنه عسگریه اس

رو چ حسابی گفت برو پیشش. شما چرا نرفتی 

برا سلامتی ❤پسرم❤ی صلوات بفرستید😙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ماهههه با اخلاق مهربون عالی حتی شوهرتم میتونه تو مطبش بیاد فکر میکنی پیش مادرت رفتی دکتر از بس خوبه

حرف زدن که بلد نیستی🥴حرف نزدنم کلا بلد نیستی🤐خطاب به بعضی کاربرا😒 عقده ای یعنی کسی که امضامو بر علیه خودم استفاده کنه😅
سزارین اختیری هم انجام‌میدن

نمیدونم عزیزم بچه دومم بود رفتم پیشش بچه اولمو سزارین بودم

حرف زدن که بلد نیستی🥴حرف نزدنم کلا بلد نیستی🤐خطاب به بعضی کاربرا😒 عقده ای یعنی کسی که امضامو بر علیه خودم استفاده کنه😅
2738
ماهههه با اخلاق مهربون عالی حتی شوهرتم میتونه تو مطبش بیاد فکر میکنی پیش مادرت رفتی دکتر از بس خوبه

من خیلی حساس شدم روی انتخاب دکتر. ولی این دکترو شنیدم خیلی خوبن پس بدون استرس برم پیششون. 

رو چ حسابی گفت برو پیشش. شما چرا نرفتی 

همینجوری

خانمش میرفت پیش

من ی دکتر بهتر پیدا کردم😂😂😂

دکترم مطبش خلوته

خودش سونو داره و بدون هزینه سونو میکنه

وقت برا مریضش میذاره و ی ده دقیقه را قشنگ باش حرف میزنع

هرچی بپرسی ج میده

همسر و همراه میذاره باهات بیاد داخل

بسیار هم خوش اخلاقه

چون من از دکترای گند دماغ خیلی بدم میاد

ولی یکم زیادی قرص میده و سخت گیر نیست

مثلا لب مرز بود طول سرویکس من گفت هیچیت نیس

درحالی ک رفیقمو دکترش گفته بود باید بره سرکلاژ کنه

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
من خیلی حساس شدم روی انتخاب دکتر. ولی این دکترو شنیدم خیلی خوبن پس بدون استرس برم پیششون.  

عالیییه بخدا دستش واسه سزارین بسیار سبک هست به من گفت ۸ عملت میکنم ۸ رب کم اومد دستامو گرفت گفت استرس که نداری گفتم نه گفت پس اماده شو خوشگلم که بریم واسه عمل....تو مطبشم با شوهرم میرفتم انگار دارم با مادرم حرف میزنم از بس خودمونی و مهربون بود

همینجوری خانمش میرفت پیش من ی دکتر بهتر پیدا کردم😂😂😂 دکترم مطبش خلوته خودش سونو داره و بدون ه ...

اصلا زیادی قرص نمیده و سخت گیرم هست اینقدر ب من رسیدگی کرد بچه اولم جفتم کنده بود به من اسپرین نداد ولی این دکتر بهم اسپرین داد که بچم قشنگ رشد کرد

اصلا زیادی قرص نمیده و سخت گیرم هست اینقدر ب من رسیدگی کرد بچه اولم جفتم کنده بود به من اسپرین نداد ...

من درمورد خدیجه خانم حرفی نزدم

دکتر خودم رو گفتم

من درمورد خدیجه خانم حرفی نزدم دکتر خودم رو گفتم

شرمنده عزیزم متوجه نشدم😘

عزیزم‌مرسی ازکمکت. من میخام برم عسگریه پیششون مطبش بهم دور هست. بنظر شما اینکه نمیرم مطبش تو رفتارش تاثیری نداره؟.بعدم اینکه واسه زایمان حتما‌میاد خودش دیگه؟

2706