2737
2739
عنوان

یه سال اقدام بی نتیجه

148 بازدید | 30 پست

دقیقا ۱۲ ماه و ۲۸ روزه اقدام به بارداری کردم اما باردار نشدم تمام آزمایشات مربوطه رو رفتم نه خودم نه همسرم هیچ مشکلی نداشتیم دکتر میگه سنت کمه دیر جواب میده بدنت  اما چیکار کنم زود باردار بشم خودم۱۸ و همسرم۲۱ هستش چند تا راه حل بگین که باعث میشه زودتر باردار بشم

چرا اینقدر عجله دارید ؟

استَغفروا ربَّکم اِنَّه کانَ غَفّاراً یرسِلِ السَّماءَ علیکُم مِدراراً ویمدِدکُم بِاَموال وبنین وَیجعَل لَکُم جَنّاتٍ ویجعَل لکم اَنهاراً؛ از پروردگار خود آمرزش بخواهید که او بسیار آمرزنده است؛ تا باران های مفید و پر برکت را از آسمان بر شما پیوسته دارد و شما را با مال بسیار و فرزندان متعدّد یاری رساند و باغ های خرّم و نهرهای جاری به شما عطا فرماید. (نوح، 10- 12) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

برو دانشگاه عزیزم بعدش بچه دار بشو 

استَغفروا ربَّکم اِنَّه کانَ غَفّاراً یرسِلِ السَّماءَ علیکُم مِدراراً ویمدِدکُم بِاَموال وبنین وَیجعَل لَکُم جَنّاتٍ ویجعَل لکم اَنهاراً؛ از پروردگار خود آمرزش بخواهید که او بسیار آمرزنده است؛ تا باران های مفید و پر برکت را از آسمان بر شما پیوسته دارد و شما را با مال بسیار و فرزندان متعدّد یاری رساند و باغ های خرّم و نهرهای جاری به شما عطا فرماید. (نوح، 10- 12) 

من بیست و هشت سالمه و ماه دیگه می‌خوام برای اولین بار بعد از پنج سال اقدام کنم از الان دارم از استرس میمیرم😐

من ریخته ام در رگ تو شیره جان💚هی چرخ بزن در من و دل را بتکان💚این همنفسی چ حس و حالی دارد💚در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤❤

اجی بدن ها با هم فرق دارن.بینم بدنت کی به اب منی مرد عادت میکنه.من بار اول۸ماه اقدام ک سقط شد.بار بعدم دقیق۸ماه اقدام و باردار شدم...گرمیجات بخورید.ب شوهرت ویتامین ایی بده...عرق کاسنی

آی ام کورد❤آنگاه که ناامیدی بر جانتــ پَنجه افکنده و رها نمیشوی..به من امیدوار باش.(زمر/53)
2738

به خدا بچه داری خییییییییییلی سخته پدر ادمو در میاره 

یکم استراحت کن به خودت زمان بده استرس نداشته باش انشاالله زودی مامان میشی

خیلی سخته به خدا هر چی بگم کم گفتم من دارم دیوونه میشم 

هر کی میگه بچه میخوام من بهش میگم فقط استراحت کن و استرس نداشته باش اگه استرس نداشته باشی و بهش فکر نکنی نینی زودی میاد

منم اینطوری بودم،رفتم طب اسلامی،گفتن استرس مانعه،درستم بود،دقیقا ماهی که بی استرس بودم حامله شدم،شوهرمم چله ی زیارت عاشورا گرفته بود،به روش آیت الله طباطبایی،یه تسبیح استغفار هم بعد از نماز صبح و عشا میگفتیم،نماز اول وقت و اصلاح تغذیه،توی ده روز جواب داد،خداروشکر همون ماه باردار شدم

من دوسال بچه دار نمیشدم،یه روش رفتم که یک و نیم ماهه جواب داد_توسل به حضرت زهرا و امام زمان ع_روش امام باقر ع👈امام باقر (ع) فرمودند: در هر صبح و عصر هفتاد مرتبه ( سبحان الله) ، ده مرتبه (استغفرالله) ، دوباره نه مرتبه (سبحان الله) سپس یکبار استغفرالله بجا بیاور و این آیات را بخوان: اسْتَغْفِرُواْ رَبَّكُمْ إِنَّهُ كاَنَ غَفَّارًا يُرْسِلِ السَّمَاءَ عَلَيْكمُ مِّدْرَارًا وَ يُمْدِدْكمُ بِأَمْوَالٍ وَ بَنِينَ وَ يجَعَل لَّكمُ‏ْ جَنَّاتٍ وَ يجَعَل لَّكمُ‏ْ أَنهْارًا_ صد استغفرالله بعد از نماز صبح و صد استغفرالله بعد از نماز عشا_نذر به روح شهید سلیمانی_خوردن دمنوش گل محمدی برای کاهش استرس_نماز اول وقت و دل بردیدن از غیرخدا
بچه دوس دارم موقع ازدواجم دختر عمه شوهرم هم ازدواج کرد اون الان بیمارستانه که بچش به دنیا میاد اما م ...

وا چه حرفیه عزیزم

من ۲۹ سالمه 

یک ماه بعد من یکی از فامیلامون ازدواج کرد سریع ۲تا پشت خم اورد

منم عاشق بچه ام ولی تازه اقدادم کردم باردار شدم چون به نظرم مسئول اینده بچه ام هستم

برو دانشگاه ۲سال دیگه بچه بیار

ولی یه مادر تحصیل کرده باش

عزیزم احتمالا حرف دکترت درست باشه حالا ۱۸ سالته چرا عجله داری گلم زایمان تو سن کم خطرشم بیشتره... یه سری از ادمها بنا به دلایلی رحمشون تا سن ۲۴ سالگی امادگی بارداری میشه .جاری و خواهر شوهرم اینطوری بودن و علمی هست این قضیه ممکنه .شما هم اقدامت رو داشته باش ولی استرس نگیر روزشماری نکن یه کم بگذره رحمت اماده میشه ممکنه خیلی زودتر از تاریخی که گفتم بدنت امادگی پیدا کنه تا اون روز لذت ببر از زندگی. من ۲۴ سالگی ازدواج کردم ۶ سال بچه نخواستم حیف جوونی و خوشگلیت نیست کیف دنیارو کن به وقتش مادرم میشی استرس رو از خودت دور کن .جاری من مثل شما گریه میکرد من چرا بچه دار نمیشم دکتر میگفت سنت کمه رحمت اماده نیست حالا دوتا بچه داره غم به دلت راه نده

2706