2733
2739

چرا میشکنه؟؟؟

ینی اشتباه گرفتم؟؟؟

کاش داروهای آدم بموقع خودشون تو بدن ترشح میشدن من تنبل تر ازین حرفام که بخوام سر وقت داروهامو بخورم🤪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
حتما خوب جا نمی اندازی

چیکار کنم؟آخه بنظر میاد خوب جا انداخته شده باشه!

کاش داروهای آدم بموقع خودشون تو بدن ترشح میشدن من تنبل تر ازین حرفام که بخوام سر وقت داروهامو بخورم🤪

شاید شماره سوزنت به پارچت نمیخوره،یا سوزنو بد میبندی مثلا بالا پایین میبندی

اگرم ازین دستی ها بوده موتوری کردی زیا  به پدال فشار میاری

خاهر من،عزیز من،عشق من،جیگر من،مادر من،دختر من،بانوی من،نکنننننننننننننن.....لایک نکنننن.....عاقا لایکم نکنننننن😣😣😣😣😣😣
درست میزاری یا نه

فقط به یه طرفش داخل میره منم همون طرفی گذاشتم

شاید شماره سوزنت به پارچت نمیخوره،یا سوزنو بد میبندی مثلا بالا پایین میبندی اگرم ازین دستی ها بوده ...

دوسه تا پارچه امتحان کردم تو همش شکست

2738

رفتم بخرم گفت شماره سوزنت چنده منم چشام درست ندید خیلی ریز بود گفت حتما ۱۴هس ۱۴داد

رفتم بخرم گفت شماره سوزنت چنده منم چشام درست ندید خیلی ریز بود گفت حتما ۱۴هس ۱۴داد

۱۴ خوبه ک 

۱۱ خیلی میشکنه

مدل چرخت چیه؟

خاهر من،عزیز من،عشق من،جیگر من،مادر من،دختر من،بانوی من،نکنننننننننننننن.....لایک نکنننن.....عاقا لایکم نکنننننن😣😣😣😣😣😣
۱۴ خوبه ک  ۱۱ خیلی میشکنه مدل چرخت چیه؟

ژانومه

ببین الان فهمیدم مشکل از یجای دیگس 

کلا پایه دوخت سفت میشه

ینی اون دسته دایره رو که میچرخونم گیر میکنه نمیاد پایین