2733
2739

بیست روز از موعدم گشته ماه قبل ازمایش تیرویید دادم نداشتم بعدشم کیست تخمدان که این مشکلم خدا رو شکر نداشتم الان ۲۰ روز از موعدم گذشته رفتم آزمایش خون دادم وقتی جوابش رو گرفتم به دکتر ازمایشگاه نشون دادم گفت منفیه اما من حسم میگه مثبته چون دکتره فقط یه نیم نکاه یه ثانیه ای کرد حالا شما بگید مثبته یا منفی؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

انشالله آز بعدیت مثبت باشه

کسی هرگز نمیداند          چه سازی میزند دنیا                                      چه میدانی تواز امروز      چه میدانم من از فردا                                 همین یک لحظه را دریاب  که فردا قصه اش فرداست
2738

عزیزم دکتر برو منم دقیقا 20روز گذشته روز 15آز دادم منفی بود.. حالات بارداری دارم اما بازم تا موعد بعدیم صبر میکنم دوبار آز میدم

کسی هرگز نمیداند          چه سازی میزند دنیا                                      چه میدانی تواز امروز      چه میدانم من از فردا                                 همین یک لحظه را دریاب  که فردا قصه اش فرداست
2706