2733
2739
عنوان

دیشب کات کردم حالم خوب نیست...

265 بازدید | 15 پست

چون هنوز نامزد قبلیشو دوس داره.چون بمن میگه نمیتونم عاشقت بشم.چون بهم درمورد نامزد قبلیش میگه.دارم دیوونه میشم هم دوسش دارم هم ازش بدم میاد هم چشم دیدنشو ندارم هم دلم می خواد ی بار دیگه عطرش به مشامم بخوره😔😔😔😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بابا بهتر ۲ سال دیگه خدارو شکر میکنی به قرآن! آدم بعد کات پدرش در میاد سخته میدونم هرررلحظه تو فکرشی

ولی اگه خودتو دوس داری تحمل کن این لحظه ها رو و بهش برنگرد،

تو با آدمی که هرلحظه تو فکر یکی دیگست آینده ای نداری

2738
کلی حرف بارش کردم و بی احترامی کردم دست خودم نبود عصبی بودم عذاب وجدان دارم

عذاب وجدان نداشته باش

اونا مرد هستن و بفكر زندگي خودشون 

والا شما هم تحفه اي از دست ندادي

چي بوده آخه از نامزد قبلي ميگفته 

يا ميگفته نميتونم عاشقت بشم 

يه عمر ميخواستي با حس كمبود ادامه بدي ؟

سه ماه ديگه به الانت ميخندي

به كار يا درس بپرداز

باردار نيستم تيكر تولد چهار سالگي پسرم♥️🧿♥️♥️

ولش کن..چندروز بعد فراموشش میکنی..خودتو کوچیک نکن..مردم باعشق ازدواج میکنن اخرهیچی نمیشه..فکرش مونده باشه پیش کس دیگه میخواد چی بشه

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
عذاب وجدان نداشته باش اونا مرد هستن و بفكر زندگي خودشون  والا شما هم تحفه اي از دست ندادي ...

درس میخونم ولی همش وسطش گریه میکنم.تاپیک قبلیمو بخون خیلی حرفای سنگینی دیشب بهم گفت تو رو که تو خیابون جلو همه داد میزدم وگریه میکردم

نمیتونم تاپیک بزنم اجیم میخونه...اسی ببخشید..توهم راهنماییم کن...چه خاکی بریزم سرم؟شوهرم خیلی بداخلا ...

توي ليوان آب يا پارچ آب خونه 

سوره🌺ولعصر🌺 بخون صبر و آرامش مياره

به خدا بسپار اميد داشته باش

يه مدت راحتش بذار عذاب وجدان ميگيره

اگر درست نشد مشاوره رايگان دادگاه خانواده هست 

درست هم كه شد عالي ميشه 😉

براش نامه كاغذي بذار توي جيبش

ازش تعريف كن و بگو دلت براي مهربونياش تنگ شده 

پيامك اينا نده 

فقط كاغذي

باردار نيستم تيكر تولد چهار سالگي پسرم♥️🧿♥️♥️
2706