2733
2739
عنوان

بچه ها عشق چجوریه؟

98 بازدید | 12 پست

سلام

بچه ها یه سوال دارم اونایی که ازدواج کردن همسرشون چه کارهایی میکنه که میفهمن عاشقشونه،یعنی کلا توی زندگی متاهلی عشق چجوریه؟همش قربون صدقه هم میرن؟

من خودم ۸ سال ازدواج کردم ولی حس میکنم عشق رو تجربه نکردم انگار فقط درکنار هم داریم زندگی میکنیم به همسرمم میگم مهر و محبت میگه مگه کمت گذاشتم؟ از نظر اون بگم‌فلان چیز رو میخوام بخره یا پول بده بهم اونم در حد معمول نه زیاد یعنی خیلی به فکر زندگیشه و برای من کم نذاشته،ولی این برای من مهم نیست ،بهشم چیزی میگم‌ میگه مگه من خودم خیلی ازت محبت میگیرم،ناگفته نماند چون من کارهاشو دوست ندارم ازش،خیلی سرد شدم حتی دلم نمیخواد نگاش کنم،هرسری هم میره سرکار توی دلم میگم‌ ازت بدم میاد😔

حالا خلاصه عشق چه شکلیه؟

برای شادی روح مادربزرگ و خاله عزیزم لطفا یه حمد بخونید،ممنونم

از نظر من عشق رو خودت باید بوجود بیاری،ی جا خوندم نوشته بود حتي اگر عاشق نیستی ادا شو دربیار عشق یوجود میاد چون بهت برمیگرده،دربرابر مردها نباید خسته شد.

همیشه دنبال یه عشق واقعی بودم یکی که رفیق باشه، یکی که برای درد دل کردن باهاش چرتکه نندازم ک نکنه بعدا تو سرم بزنه،یکی که خیاااالم راحت باشه زیباترین و بهترین دختر شهرم براش،یکی که تکیه گاه تنهایی ها و غصه هامه یکی که پایه خل بازی هامه ولی خب همیشه که آدم به خواسته هاش نمیرسه😊اصولا من به هیچ خواسته ای نمیرسم مگر خلافش ثابت بشه، دنیا یه عشق به من بدهکاره...
از نظر من عشق رو خودت باید بوجود بیاری،ی جا خودنم نوشته بود حتي اگر عاشق نیستی ادا شو دربیار عشف یوج ...

میدونی ادم یه وقتهایی مقاومت میکنه و میگه بدم میاد ازش لیاقت عشق نداره ،بره گمشو مرتیکه عوضی،الان من توی اون مرحله ام😑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مگه عشق فقط پول دادن و خرج کردنه؟ اتفاقا عشق ینی وقتی نگاش میکنی دلت یه جوری بشه. نصفه شب بیدار بشی ببینی تو بغلش نیستی بپری روش تا بغلت کنه. به نظر خود من عشق فقط تو دله و با پول و اینا به وجود نمیاد. به قولی دلت باید با دل طرف روال باشه!😍

چشمای سبز وحشیش... قلب مهربونش... صداش... آخ لعنتی صداش  
2728
میدونی ادم یه وقتهایی مقاومت میکنه و میگه بدم میاد ازش لیاقت عشق نداره ،بره گمشو مرتیکه عوضی،الان من ...

منم بودم خيلي😁😁😁ولی نذاشتم ادامه دار بشه چون شوهرن زمینه اش رو داره سرد بشه متاسفاته پدر فوق العاده سردی داره اصلا اداب اجتماعی گرمی ندارن،مادرشم مثل بچه های 10ساله رفتار میکنه باهاشون خودم دست بکار شدم😅😅😅

همیشه دنبال یه عشق واقعی بودم یکی که رفیق باشه، یکی که برای درد دل کردن باهاش چرتکه نندازم ک نکنه بعدا تو سرم بزنه،یکی که خیاااالم راحت باشه زیباترین و بهترین دختر شهرم براش،یکی که تکیه گاه تنهایی ها و غصه هامه یکی که پایه خل بازی هامه ولی خب همیشه که آدم به خواسته هاش نمیرسه😊اصولا من به هیچ خواسته ای نمیرسم مگر خلافش ثابت بشه، دنیا یه عشق به من بدهکاره...
مگه عشق فقط پول دادن و خرج کردنه؟ اتفاقا عشق ینی وقتی نگاش میکنی دلت یه جوری بشه. نصفه شب بیدار بشی ...

من اصلا دوست ندارم نگاش کنم😔

به اون حرف میزنم میگه مگه کم گذاشتم برات ، دارم کار میکنم برای زندگیم،راستش منم چون اینجوری از لحاظ پولی خیلی ازش میگیرم و اصلا مراعات نمیکنم

من اصلا دوست ندارم نگاش کنم😔 به اون حرف میزنم میگه مگه کم گذاشتم برات ، دارم کار میکنم برای زندگیم ...

خب دیگه.. اینقد زندگیتون رو غرق مادیات کردیدکه این شده براتون یه قانون. شما از امروز شروع کن عشقم به قانوناتون اضافه کن

مثلا موقع بدرقه ش به کار حتما همو ببوسید. وقتی برمیگرده همینطور. هر روز دوست داشتنتون به هم رو بیان کنید و ....

2738
خب دیگه.. اینقد زندگیتون رو غرق مادیات کردیدکه این شده براتون یه قانون. شما از امروز شروع کن عشقم به ...

قبلا اینجوری بودیم چه موقع رفتن چه موقع برگشتن بغل و بوس بود ولی از وقتی که پسرم بدنیا اومد۱سالشه،دیگه کمرنگ شد که تا الان حذف شدش

قبلا اینجوری بودیم چه موقع رفتن چه موقع برگشتن بغل و بوس بود ولی از وقتی که پسرم بدنیا اومد۱سالشه،دی ...

آخه چرا بچه ها اینجوری میکنن؟ منم از همین چیزاش میترسم که اصلا نمیخوام بچه دار بشیم😣

البته هنوز قصد نداریما ولی کلا دوس ندارم بچه باعث بشه رابطه م با همسرم سرد بشه🙁

آخه چرا بچه ها اینجوری میکنن؟ منم از همین چیزاش میترسم که اصلا نمیخوام بچه دار بشیم😣 البته هنوز قص ...

چون همش درگیر بچه میشی خسته میشی،انتظار کمک داری،اگر همسرت که کمکت باشه  مشکلی نیست ولی اگر مثل همسر من‌باشه که هی بخواد بپیچونه که بچه رو نگیره مشکل دار میشی،

من بحاطر اینکه همسرم میگه خسته اس و بچه میخواد بغلش باشه و اون نمیخواد بغل کنه هی میپیچونه و دیر میاد یا هی میره میخوابه

چون همش درگیر بچه میشی خسته میشی،انتظار کمک داری،اگر همسرت که کمکت باشه  مشکلی نیست ولی اگر مثل ...

آخی.. ایشالا مشکلاتت حل بشن عزیزم اینقد غصه نخوری🙂⚘