2733
2739

شوهرم بود

لعنت به کل خاطراتمون

لعنت به این شهر و خاطراتی که با تو داشتم 

لعنت به حسی که هنوز بهت تو وجودمه

لعنت به من که با تموم نامردیات و با وجود خیانتی که در حقم کردی یادت از خاطرم نمیره

لعنت به دلم

لعنت به چشمای تو که هنوز جلو چشمامه

همه چیزو اتیش زدم اما تصویرت از ذهنم نمیره

لعنت به تو 

لعنت به حماقتام😔 

۹ ماه از جداییمون میگذره 

تو ازدواج کردی و خوشی اما من ناخوشم 

هنوز دلم برات تنگ میشه

هنوزم دلم هوایی میشه 

دلم پر میزنه برای دخترمون

دختری که ازم گرفتیش

جسم و روحش تسخیر کردی

از من بیزارش کردی

نامرد دلم برای دستات تنگ شده

دلم تنگه خیلی تنگ...

شکوفه های زندگی من، عزیزای دلم، ثروت و امیدای دل مامان نیایش، دختر قشنگ و معصوم من، یاسمین زیبا و پسر خوش اخلاق و نازم، محمد یاسین دلبرم مادر فداتون، تا ابد بمونین برام😘🥰😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

دعا میکنم خدا بهت صبر بده 

خانومای نابارور نصف شبها که بیدار میشم براتون دعا می کنم.میگم خدایا دامن همه شونو سبزکن.🤲🏾 روزی که تو آمدی به دنیا عریان_ جمعی به تو خندان و تو بودی گریان_ کاری بکن ای دوست به وقت رفتن_ عالم به تو گریند و تو باشی خندان

ولی حقته دخترتو ببینیا

خانومای نابارور نصف شبها که بیدار میشم براتون دعا می کنم.میگم خدایا دامن همه شونو سبزکن.🤲🏾 روزی که تو آمدی به دنیا عریان_ جمعی به تو خندان و تو بودی گریان_ کاری بکن ای دوست به وقت رفتن_ عالم به تو گریند و تو باشی خندان
2738
ولی حقته دخترتو ببینیا

دیگه نمیتونم ببینمش عزیزم

شکوفه های زندگی من، عزیزای دلم، ثروت و امیدای دل مامان نیایش، دختر قشنگ و معصوم من، یاسمین زیبا و پسر خوش اخلاق و نازم، محمد یاسین دلبرم مادر فداتون، تا ابد بمونین برام😘🥰😍
2706