2737
2739

سلام .

مامانای شماهم اینجورین که مثلا یه چیزی بهش میگیدوبراتون مهمه پیش کسی نگه ولی پیش خواهرش میگه؟😕😒 من چیکارکنم که مامانم یه سری چیزای زندگیمونونگه اعصابموخوردکرده  مخصوصاواسه خاله کوچیکم چون اون خیلی موذیه وازش بدم میاد چون خاله کوچیکم همه چی بقیه رومیره میگه ولی هیچییییی از زندگی خودش نمیگه

خدایا هوای دلم را داشته باش...........

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نه.مامانم همه چیزرو ب ما دختراش میگه. 

ولی بعضی چیزا ک خیلی مهم نیست رو ب خواهراش میگه

برای حاجتم یه صلوات میفرستید؟ممنونم شک ندارم که ب لطف خدای بزرگ بزودی زود ،یه خانم معلم میشم ان شا الله 

ب مامان جونم میگه

مامان جونمم ب کل فامیل😊

فردای روزی ک فهمیدم باردارم کل فامیل فهمیدن😂

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
2740
چقدرخوبه اینجوری 😕😕بخدا به خاله بزرگم کاری ندارم بگه ولی خیلی بدم ازخاله کوچیکم وبچه هاش میاد

چ خوبی داره 

ی خاله داریم اونم تر زده 

ب مادرم سالها پیش تهمت دزدی زده 

یادت باشه بچه ای که به این دنیا میاری به خواسته خودت بوده و اون مجبورت نکرده پس طلبکار نباش

کاش من یه ۵تا خاله داشتم طوری نبود مامانم همه چیو براشون تعریف میکرد

آخه ۴تا دایی دارم و مامانم تک و برا نگهداری مادربزرگم اذیت میشه عروساشم دلسوز نیستنو خیلی فشار رو مامانمه😐 

خاله ندارم

در کل مامانم اصلا هیچی از حرف های خانواده رو به بقیه نمیگه اصلا تو بدترین شرایط هم هیچی آز بچه ها و شوهرش نمیگه 

موی فر داری شما و دلربایی میکنی   دلبر مو فرفری در دل خدایی میکنی