2733
2739
عنوان

راستي،از آرزوهايي ك واست برآورده شد بگو و خداروشكر كن🤗

| مشاهده متن کامل بحث + 284 بازدید | 48 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوشبحالتون

خوشبحال همه چون ما همه یه خدا داریم😊😊😊

دیروز شیطان در گوشم زمزمه می‌کرد:در این طوفان نمیتوانی دوام بیاوری  امروز من در گوش او زمزمه کردم : ‌‌‌*****"من خود طوفانم "*****
2728
آره عزیزم شما درست میگی منم خیلی دوسش دارم از هر چیزی که ازش خواستم بهترین رو بهم داده نمیدونم چطور ...

خوشبحالتون

الهي هميششششه هواتونو همينقد قشنگ داشته باشه و دلتون هميشه شاد باشه

مرسی عزیزم فقط این نی نی سایت یه چندتا مشکل داره  ای کاش اعلان داشت هی باید برور رسانی رو بزن ...

اعلان داره عزیزم.اون بالا یه علامت زنگوله هست.وقتی کسی جوابتو بده ،یا لایکت کنه ،رو اعلان ها میتونی ببینی.

یه پسر اگه به یه دختر بگه عاشقتم ولی از یه طرف دیگه بگه ازت بدم میاد این یعنی چی؟یعنی دروغ میگه عاشق ...

بستگي داره ب شناختت از طرف مقابل 

ببين تو رفتارش چي نشون ميده

2740
خوشبحالتون الهي هميششششه هواتونو همينقد قشنگ داشته باشه و دلتون هميشه شاد باشه

مرسی عزیزم بابت دعای قشنگتون برای شما و همه آدماها همین آرزو رو دارم فاصله ما با خدا فقط یه لبخند لبخند رضایت از اونچیزی که بهمون میده

دیروز شیطان در گوشم زمزمه می‌کرد:در این طوفان نمیتوانی دوام بیاوری  امروز من در گوش او زمزمه کردم : ‌‌‌*****"من خود طوفانم "*****
یه پسر اگه به یه دختر بگه عاشقتم ولی از یه طرف دیگه بگه ازت بدم میاد این یعنی چی؟یعنی دروغ میگه عاشق ...

یعنی چیزی ازو میخواسته بهش نرسیده البته منظورم چیز بدی نیست حتی ممکنه محبت باشه یا پول یا آرامش باید ببینی چی میخواسته

یعنی چیزی ازو میخواسته بهش نرسیده البته منظورم چیز بدی نیست حتی ممکنه محبت باشه یا پول یا آرامش باید ...

اوهوم خوش بحال شماها .من یکیو میخام  خیلیم دوسش دارم ولی متاسفانه اینقده تعصبیه که نمیزاره تو مجازی باشم. کاریم نمیکنما ولی شک داره .الانم ازمن بدش میاد

یعنی چیزی ازو میخواسته بهش نرسیده البته منظورم چیز بدی نیست حتی ممکنه محبت باشه یا پول یا آرامش باید ...

چقدر شما خوبين اخه♥️احساس ميكنم از اون دسته آدمهاي خوش قلب و خوش بين هستين ك هميشه آرومن و مهربون

2706