2733
2739
عنوان

لطفا یه چرخ خیاطی خوب معرفی کنید...ممنون

| مشاهده متن کامل بحث + 137950 بازدید | 54 پست
آوا جون یه چرخ خونگی برای کارای خودم می خوام.شاید ماهی سالی یه بار ازش استفاده کنم...اینم از وقتی دخ ...

سلام عزیزم من چرخ خیاطی جانتک دارم خیلی ازش راضیم به نظرم بهترین برند چرخ خیاطی خونگی پیشنهاد میکنم جانتک بخر به نظرم از مدلای sp بخر که سوزن نخ کن اتومات داره ۱۰ پایه گلدوزی رایگان هم داره از سایتشون بخری رایگان میفرستن من خودم از سایشون خریدم از خود سایتشون هم گارانتیشو فعال کردم لینک سایتشو میزارم برو مدلا و قیمتاشو ببین 

www.jantech.ir

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم منم چرخ خیاطی جانتک خریدم خیلی راضی ام همه چیزایی که از چرخ میخواستم داره میتونی تنوع مدل هاشونو تو سایت جانتک بزن ببین یه جانتک سرچ کنی برات میاره تو گوگل انسالله بهترین خرید رو داشته باشی

چرخی که نشه باهاش جادکمه و سردوزی کرد که به درد نمیخوره . جانتک بخرید 9 تا پایه داره هم سردوزی داره هم جادکمه هم خود دکمه هم تکه دوزی هم ژرسه دوزی داره . کلا تنها چرخیه که 32 مدل برنامه دوخت داره و عرض دوخت رو میشه تا 5 میلیمتر تنظیم کرد . هیچ برندی این امکان رو نداره . از همه مهمتر اگر حرفه ای باشید میتونید گلدوزی هم انجام بدین . گارانتی و خدمات هم که حرفه ای . تازه گارانتیش رو اینترنتی که فعال میکنی برای خرید بعدیتون تخفیفات خیلی خوبی دارن که براتون پیامک میشه . تازه گارانتیش رو اینترنتی که فعال میکنید 6 ماه هم بیشتر از چیزی که روی کارتنش نوشته گارانتی به دستگاهتون میده .

2731

سلام

من چرخ خیاطیی خونگی جانتک و بهت پیشنهاد میدم که همون ژانومه هستش

به نظرم بهترین چرخ خیاطی خونگی بازار هستش نسبت به بقیه برندا

من مدل sp شو دارم که سوزن نخ کن اتومات داره

2740

سلام عزیزم
اگه چرخ مناسب با قیمت مقرون به صرفه میخای برند ژانومه(جانتک)رو انتخاب کن

+تنوع مدل بالا

+قیمت مناسب

+وزن سبک

+قابلیت سوزن نخ کن و دارای درب و پایه

+کار کردن آسان

از خریدش پشیمون نمیشی  

چرخ های ژانومه (جانتک)میتونه گزینه مناسبی باشه.6ماه گارانتی داره و تخفیفات متنوع دارن،همچنین خرید اقساطی دارن
چرخ ها خودشون سوزنو نخ میکنن و کارو برا خیاط راحت میکنه.اینترنتی هم میتونی از سایت بخری و توی وقتت صرفه جویی کنی.

من که ازش راضیم

چرخ خیاطی جانتک مدلهای sp بخرید که واسه سوزن نخ کردن اذیت نشی

حدود30مدل دوخت داره که واقعا به لباست ظرافت خاصی میده.

همراهش پایه چرخ هم بگیری که واقعا کار خودتو راحت کردی.

همه جنس پارچه ایی هم میتونی باهاش بدوزی.

عزیزم برند جانتک(ژانومه )رو بردار

32مدل دوخت داره/کارکردن باهاش راحته/سیمش بلنده/سرو صدای زیادی نداره/گارانتی و خدمات پس از فروش داره/کیفیت و اصالت محصولش ثابت شدس.

از ی چرخ خیاطی دیگه چی میخای غیر از این

معرکس

جانتک بخرید. اول اینکه تنها برندیه که 32 مدل دوخت داره و تنها برندیه که عرض دوخت درش قابل تنظیمه و کلی پایه یدکی داره که بتونین دوخت حرفه ای انجام بدین . از همه مهمتر چیزی که الان توی بازار مهمه اینه که محصولات خدمات خوبی داشته باشن که جانتک در این مورد عالی عمل کرده .

2706