2737
2734
عنوان

29 هفته

4373 بازدید | 25 پست

رفتم تو 29 هفته ولی تکونای بچمو واقعا متوجه نمیشم فقط بعضی وقتا ک ب پهلو دراز میکشم باید ی عالم چیز شیرین بخورم تا ی کم فقط ی ذره عین ی نبض کوچولو زیر پایین ترین نقطه شکمم حس میکنم اونم خیلی کوتاه.... خیلی نگرانم و میترسم. نمبتونم تکوناشو بشمرم اصلا بالا ام نمیاد همون پایین فقد حس میشه. چ کار باید بکنم؟؟؟ همش میترسم طوریش بشه من چیزی متوجه نشم خدایی نکرده😔😔😔😔هر از گاهی هر 4-5 ساعت ی بار دوتا نبض میزنه و تمام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

به دکترت گفتی؟؟عزیزم من شنیدم بعضی جنین ها خیلی کم تحرک تراز بقیه هستن خواهرشوهرمم میگفت بچش همینجوری بوده وخیلییی کم تکون میخورده اگه دکترت میگه مشکلی نیست نگران نباش پس

تیکر تولد یکسالگی گل پسرم😍😍مامانی عاشقتم❤ایشالا قسمت‌ تموم منتظرا🙇🙇❤❤❤
2738
به دکترت خبر بده عزیز

سه شنبه ها یک شنبه ها میاد دیروز ازمایش تیروئید دادم جوابش فردا امادس. منتظرم بیاد سه شنبه برم ببینم چ میگه. ب خدا اصلا انگار حامله نیستم. حاملگیمونم ب ادم نمونده. دعا کنید تکون بخوره من بفهمم همش دلشوره دارم

به دکترت گفتی؟؟عزیزم من شنیدم بعضی جنین ها خیلی کم تحرک تراز بقیه هستن خواهرشوهرمم میگفت بچش همینجور ...

اخه واس سلامتیش نگرانم تکون ک نمیخوره خدایی نکرده ی وقت بند ناف بپیچه دور گردنش من از کجا باید متوجه شم ک سریع برم دکتر. 

سه شنبه ها یک شنبه ها میاد دیروز ازمایش تیروئید دادم جوابش فردا امادس. منتظرم بیاد سه شنبه برم ببینم ...

اینجوری نگو عزیزن انشالله خیلی زود میاد صحیح و سالم میاد تو بغلت ولی فردا حتما برو پیش یه دکتر دیگه منم دخترم تو بارداری خیلی اذیت کرد و ۳۲ هفته به دنیا امد ولی چون مراقب بودم چیزی نشد

دیروز شیطان در گوشم زمزمه می‌کرد:در این طوفان نمیتوانی دوام بیاوری  امروز من در گوش او زمزمه کردم : ‌‌‌*****"من خود طوفانم "*****
بچت پسره ؟؟؟دكتر ميري بهش نميگي؟؟؟تو سونو چي؟؟؟

اره پسره چرا ب دکترم گفتم ماهی ی بار میرم چکاب گف عیبی نداره 25 هفته بودم واسم سونو نوشت واس 19 ام این ماه منم طاقت نیوردم همون اولای ماه رفتم سونو دکتر سونو گف ققط ی کم ضعیفه ولی اخه من هیچی نمیفهمم باید بهش گیر بدم ی عالم چیز شیرین بخورم تا دوتا نبض بزنه. حالا الان باید سه شنبه برم پیش دکتر خودم ببنم بازم میخواد بگه عیب نداره

2706