2733
2739

هفته 29هستم درد امونم رو برده امروز پیاده روی کردم بدترشدم راهی برا خوب شدن این درد وجود نداره؟

خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن 

فشار به رحم منظورته؟

من داشتم خیلی بدبود خیلی

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

آره عزیزم 

لعنتی تا آخرین لحظه هم دست از سرت بر نمیداره مخصوصا وقتی ی کم راه میری یا فعالیت میکنی 

❤️ کارن عشق مامانشه خدا جونم مواظب جوجه کوچلوم باش هزار بار ممنونم بابت این فرشته دوستداشتنی و زیبایی که بهم بخشیدی  ❤️
2738

نه ولی ی دارویی هست اگه بتونی گیرش بیاری تا 40را میری راحتم زایمان میکنی اسم داروشم بسوزو بسازه عزیزم رحمت هزار برابر شده وا خب معلومه فشار میاد به چندجات ...دلخونش نباش پرش رفته کمش مونده خیللللی ها در تلاشن این دردو به جون بخرن قدرشناس خدای بچت باش

درد استخونشو میگی ؟؟ وااای که پدر منو درآورد ولی همه اینجور نیستن خیلی درد بدیه پیاده روی بدترش میک ...

آره درد استخوان رو میگم همش به شوهرم میگم باور کن مو برداشته ترک برداشته انگار از بس درد میکنه خسته شدم با این درد مگه میشه طبیعی زایمان کرد آخه بدتر میشه که

خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن 
2706