2733
2734
عنوان

نسبت به همچین آدمی چه حسی دارین

| مشاهده متن کامل بحث + 526 بازدید | 120 پست
پ تحمل کنو هیچی نگو بنظرم تا میتونی ازش بکش ک حداقل منت گذاشت دلت نسوزه سر چیز الکی باشه

آره ازش بکن تا میتونی بزار هرچی میخواد بگه برات بی اهمیت باشه

فقط 16 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
انشاالله همه جنین ها سلامت بیان بغل مامان هاشون اگه دوست داشتی برای همه باردار ها صلوات بفرست بارداری دوممه خیلی نگران سلامتی نی نیمم
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

خعلی ام خوبه 😁

اگر روزي شوهرت از خانواده ي تو خوشش نياد حاضري اينكارو كني؟منكه عمراااا مكر اينكه خانواده واقعا بد باشن هم طرف شوهر هم طرف خودم در غير اين صورت بي انصافيه خودمونم پدر و مادر داريم و مادرشوهر خواهيم شد 

تيكر تاريخ عروسيمه
مثلاً همش میاد مزاحم آدم میشه دوست داره هفت روز هفته خونه این و اون باشه  ایراد های بنی اسرائی ...

چیزای خوبی میگی 

میدونی چیه مادرشوهرم همیشه به بچه هاش عذاب وجدان میده که من زندگیمو گذاشتم براتون من جونیمو گذاشتم وای فلانی به مادرش محبت نکرد سنگ شد فلانی ببین وضعش خوبه چون به مادرش میرسه و ..الان نگا میکنم میبینم همون عذاب وجدان رو انگار داره به منم میده

2742
راه حل خوبیه ولی با عذاب وجدان چه کنم؟ ینی من وظیفه ای در قبال کاراش ندارم؟

ببین دوستمون حرف خوبی زد اینجا

اگه میخوای از عذاب وجدان راحت بشی به اندازه ای براش خوب باش که باهات خوبه 

همین 

اما از همه مهم تر اینه که اونو از لیست دغدغه هات خط بزنی وگرنه نمیتونی آروم بشی چون مادر من اینجوریه می‌دونم این جور آدما هرروز یه اذیت جدید دارن اصلا نمیشه از تیررسشون  خارج شد 

فقط 16 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
انشاالله همه جنین ها سلامت بیان بغل مامان هاشون اگه دوست داشتی برای همه باردار ها صلوات بفرست بارداری دوممه خیلی نگران سلامتی نی نیمم
اگر روزي شوهرت از خانواده ي تو خوشش نياد حاضري اينكارو كني؟منكه عمراااا مكر اينكه خانواده واقعا بد ب ...

شوهرم خودش میگه دوس ندارم ببینمشون

من مجبورش نکردم ب این کار 

تازه بش گفتم برو ولی منو نبر .گفت بیزارم از جفتشون

سلام ملیکم
وا چ محبتی!! باعث بانی مشکل مالی ک خودشه خرجی هم ک میکنه همش منت میذاره زخم زبون و کنایه و بی احترام ...

گاهیم اخه مربوط به مشکلی که پیش اورده نیس مثلا یه لباسی میخره برام اما لباسه همون طرح و رنگیه که خودش دوست داره وقتیم بهم میده منت میذاره و هر لباس دیگه بپوشم میگه وای این چیه مگه برات نخریدم لباس؟

2738
چیزای خوبی میگی  میدونی چیه مادرشوهرم همیشه به بچه هاش عذاب وجدان میده که من زندگیمو گذاشتم بر ...

مادرشوهر منم همينه دقيقا اينا ادمايي هستن ك در قبال محبتشون متوقعن و انگار ميخوان تا اخر عمر بجشون براشون بچگي كنه

تيكر تاريخ عروسيمه
تو دیگه تو مهربونی شورشو دراوردی

نه اتفاقا آدم مهربونی نیستم ولی همیشه به خودم میگم انسان باش کاریو که دوست نداری باهات بکنن با دیگری نکن دو رو نباش سو استفاده گر نباش 

2706