2737
2734
عنوان

باورتون نمیشه که من انقدر خوددار باشم

| مشاهده متن کامل بحث + 302 بازدید | 47 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه پیشتهاد خوبی. ولی فکر کنم این‌جنله رو با بغض بگم  از بس که من عجیب غریب شدم

خب عزیزم حداقل قبلش الکی ب بهانه دل درد گریه کن بعد گوشیش رو بردار اتفاقیبرو رو عکس بعد ادامه ماجرا.

حداقل سوتی نده دیگه

مطمئنم موردی نی اگه طرف ریگی ب کفش داشت خنگ نبود و اونو میپاکید ادمای زبل ردی نمیزارن از گنداشون مگه ناغافل این دیگه اوج خنگیه بزاری پروفایل خو خانواده خودش اونموقه مشکوک نمیشدن دوس دختر داره 

2731
به نظرم گذشته هر کس مربوط به خودشه اینجوری خودتا بیشتر اذییت می کنی

اخه چرا پاکش نکرده. احتمالا اون روز خیلی بهشون خوش گذشته. البته مطمینم که رابطه ای نبوده. ولی فکر نمیکردم دختری رو بغل کرده باشه. خیلی ناراحتم 

2740
اخه چرا پاکش نکرده. احتمالا اون روز خیلی بهشون خوش گذشته. البته مطمینم که رابطه ای نبوده. ولی فکر نم ...

عزیزم ب نظرم دختر صاف و نازی هستی خدابراهم حفظتون کنه اون الان فقط ب فکرشماس وبرای راحتی شما تلاش میکنه درست نیس راجبش اینجوری منفی فک کنی میدونم این فکراتم از رو علاقته که حسودی نسبت بهش اما اون فکر مثبتو جایگزین کن و بهش اعتماد کن 

عزیزم ب نظرم دختر صاف و نازی هستی خدابراهم حفظتون کنه اون الان فقط ب فکرشماس وبرای راحتی شما تلاش می ...

عزیزم خودمم حس میکنم از وقتی باردار شدم خنگ شدم   شمام متوجه شدی ساده م. لطف داری

ازش بپرس بیا بگو کیه

اخه من آخرت تریپ اومدن هستم. انقدم به خودم افتخار میکنم که روشنفکر هستم و یک خانواده سالم هستیم. و اعتماد حرف اولو میرنه و از این خزعبلات. اینهمه مدت نپرسیدم. الان بپرسم بد نیست؟

اخه من آخرت تریپ اومدن هستم. انقدم به خودم افتخار میکنم که روشنفکر هستم و یک خانواده سالم هستیم. و ا ...

ببین یجوری بپرس که انگار به ذهنتم خطور نمیکنه دختر نامحرمه مثلا جلوش گوشیو نگاه کن بگو انقدر این عکستو دوست دارمممممم یا مثلا توچقدر نازو خوش عکسی همینجوری مات قیافش شو بعد بگو اینجا کجاست عکس گرفتی یا مثلا کی ازت عکس گرفته کجا بودین دستای کیه و... بالبخند 

2706