2737
2739
عنوان

مشکلات منو همسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 286 بازدید | 36 پست
چرا😳

خدایی چه جوری میتونید؟؟؟ چرا اخه من نمیفهمم! یعنی شما یه ذره هم خودتو دوست نداری؟ خودتو چی میبینی؟ در چه حدو لیاقتی؟؟؟ عزت نفست کجا رفته؟؟؟ 

مغزم جوری ارور داد ک خندم گرفت!!!! 

من طعنه زدم!!!!!!!! راهکار دلجویی شما از مردی ک در حد مرگ کتکت میزنه رو با لحن زنای تو سری خور و چندش اور گفتم برو بازم کتکت بزنه اروم بشه, حقشه دروغ بگه و شما حق دخالت نداری و اون رئیسه رو مسخره کردم بعد شما اومدی میگی میدونم مقصرم هیچوقت دخالت نمیکرذم اشتباه کردم؟؟؟؟؟؟؟ 

کاش میشد سرمو بکوبم تو دیوار!!!!  

یعنی چی کتکت میزنه 

حق نداره دست بلند کنه حتی تو عصبانیت 

حق نداره دروغم بگه 

من از همون اول به شوهرم گفتم اگه قراره دروغ بگی بگو صلاحه الان ندونی بعدا برات توضیح میدم ولی هیچ وقت دروغ نگو اگه دروغ بشنوم منم دروغ میگم بهت اگه پنهونکاری ببینم منم پنهون میکنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
برو یخورده کتکت بزنه اروم بشه از دلش دربیاد بنده خدا گناه داره خب مرده یکم دروغم حق نداره بگه؟!! چقد ...

بره کتک بخوره ک  شوهرش اروم بشه ؟صدسال سیاه اروم‌نشه 

الان خیوونم‌نمیزنن چ برسه ب ادم 

مردو نباید سوال جواب کرد؟چرا نباید سوال جواب کرد 

به چه حقی مرد دخالت کنه زن دخالت نکنه 

به چه حقی دروغ بگه مرد 

خدایی چه جوری میتونید؟؟؟ چرا اخه من نمیفهمم! یعنی شما یه ذره هم خودتو دوست نداری؟ خودتو چی میبینی؟ د ...

متاسفانه انقد بهم توهین شده ک خودمو دوس ندارم 

شوهرم وقتی باهم اشتی ایم تو دنیا تکه ولی وقتی دعوامون میشه بدتر از هم دیگه تو دنیا نیس 

واسه همین زندگیمو دوس دارم نمیخام خرابش کنم حالم خیلی بده ...

بره کتک بخوره ک  شوهرش اروم بشه ؟صدسال سیاه اروم‌نشه  الان خیوونم‌نمیزنن چ برسه ب ادم&nbs ...

منم حرفم همینه بهش میگم کجا بودی میگه من زن توام یا تو زن من هنوز تو دوران مردسالاریه انتظار داره من هرجا میرم هرکاری میکنم بهش بگم ولی ایشون هیچی نباید بگن 

اگ من خودم دروغ بگم حسابمو میرسه ولی اگ ایشون بگه مرده اشکال نداره 

2738
متاسفانه انقد بهم توهین شده ک خودمو دوس ندارم  شوهرم وقتی باهم اشتی ایم تو دنیا تکه ولی وقتی د ...

همون برو کتکت بزنه اروم بشه زندگی قشنگتون حفظ بشه عزیزم! چیز دیگه ای به همچین طرز تفکری نمیشه گفت... 

2706