2410
2553
عنوان

مشکلات منو همسرم

286 بازدید | 36 پست

خیلی دوسش دارم ولی این روزا خیلی باهم دعوا میکنیم خیلی اعصابمون خورد میشه همش بهم دروغ میگه هرجایی میره دروغ میگه من فلان جام 

دست به زن داره وقتی اعصابش خورد میشه نباید جلوش باشم ک تا حد مرگ کتکم میزنه 

البته منم خیلی لجبازم ولی زودم از کارم پشیمون میشم 

امشب باهم دعوا کردیم ک چرا بهن دروغ گفته میدونم دعوا راهش نیس ولی بخدا خیلی اعصابم خورد بود نتونستم خودمو کنترل کنم خیلی بهش فوش دادم میدونم منم مقصرم ولی شوهرمم مقصر بود 

بیشتر بحثامونم سر لجبازیه 

خودم خسته شدم به نظرتون چ جوری از دلش دربیارم میخام یکم سیاست یادم بدین بهم بگین چ جوری مشکلمو حل کنم😔😔😔😔😔😔😔😔😔

برو یخورده کتکت بزنه اروم بشه از دلش دربیاد بنده خدا گناه داره خب مرده یکم دروغم حق نداره بگه؟!! چقد سنگ دلید بعضی از شما زنا 

اصلا سیاست نداری گلم اصلاااا نباید تو کار مرد جماعت دخالت کنی و سوال جواب کنی! ازدواج کردین ک تو کاراش فضولی کنی؟؟؟ اون مرده رئیس خونس حق داره 

حالا کتکم بزنه نمردی که! اون هیچ تقصیری نداره 

تو فقط براش نازو عشوه بیا کاراشو انجام بده فضولییم نکن 

بعدش ببین دنیا چجور به کامت میشه! 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

برو یخورده کتکت بزنه اروم بشه از دلش دربیاد بنده خدا گناه داره خب مرده یکم دروغم حق نداره بگه؟!! چقد ...

میدونم ک مقصرم خیلییییییی پشیمونم اعصابم داغون شده ....

به نظرت چ جوری از دلش دربیارم ؟؟فقط راهنمایی میخام

هیچوقت من دخالت نمیکردم تو کارش ولی امشب خیلی داغ کردم 😔😔😔🥺🥺😭😭😭

2456
2714

ببین عزیزم مقصر من بودم چون وقتی داشتم بهش توهین میکردم هی سعی  داشت بیاد از دلم دراره و توضیح بده بهم ک چیکار کرده و کجا بوده ولی من زیاده روی کردم سرصدا کردم نصف شب و و صدامو بلند کردممم شوهرم از این بدش اومد ک چرا ابرومو میبری صداتو دروهمسایه شنیدن و... منم چنتا فوش رکیک بهش دادم دیگ رفت تو خودش و هیچی نگفت

شما منو ول کن جواب استارتر به منو ببین!!!!!!!!! 

ببین عزیزم مقصر من بودم چون وقتی داشتم بهش توهین میکردم هی سعی  داشت بیاد از دلم دراره و توضیح بده بهم ک چیکار کرده و کجا بوده ولی من زیاده روی کردم سرصدا کردم نصف شب و و صدامو بلند کردممم شوهرم از این بدش اومد ک چرا ابرومو میبری صداتو دروهمسایه شنیدن و... منم چنتا فوش رکیک بهش دادم دیگ رفت تو خودش و هیچی نگفت

https://www.ninisite.com/discussion/topic/604588/خانمایی-که-سه-سال-و-بیشتر-از-ازدواجشون-میگذره-و-روابط-خوبی-با-شوشو-دارن-بیان-تو-ورود-عقد-کرده-ها-و-تازه-ازدواج-کرده-ها-ممنوع?page=1

منم یه مشکلاتی داشتم ولی این تایپیک مثل گنج میمونه اگه زندگیت دوست داری وقت بزار بخونش مال سال ۹۲ و خوندن همش خیلی طول میکشه ،مخصوصا سعی کن پست های سوشیانس بخونی ،امیدوارم معجزه ای که برامن اتفاق افتاد برای تو هم به وجود بیاد

2706