2733
2734
عنوان

فیلم و عکس عروسیم اومد

| مشاهده متن کامل بحث + 15152 بازدید | 377 پست
من به ارایشگر گفتم موهامو ساده درست کن.چهرمم یجور باشه مشخص باشه بدون ارایش چجوریم  لباسمم متن ...

عزیزم همون ک دلت میخاست بودی پس بهترین بودی روز عروسیت چون همچی دلخواه خودت بود

پس...ب حرف این و اون نیست ک

با این همه وصله روی بالم هنوزم بلند پروازم🙃🙂 
همه لذت عروس شدن به تور عروسه 👰 من كه عاشق تورم بودم  تعجب ميكنم بعضيا ميگن دست و پا گيره اص ...

من متنفرم ازش . از اون پف . که واقعا راه رفتن هم به سختی انجام میشه . خصوصا تو ماشین نشستن.

کاربر قدیمی هستم.   
من متنفرم ازش . از اون پف . که واقعا راه رفتن هم به سختی انجام میشه . خصوصا تو ماشین نشستن.

من تورم دنباله دار بود اما خيلي سبك و راحت با اينكه حاشيه دانتل هم داشت 

هيچ مشكلي نداشتم باهاش فقط عشق ميكردم كه اينقده خوشگله 😍😍 مخصوصا موقع رقصيدن ☺️😍 و البته توي عكسهام كه محشره 

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘
2731
ی عروسی داشتیم همین چند وقت قبل دختره خودش با روز عروسیش 180درجه تفاوت داره لنز گذاشته بود 😓 آرایشش ...

من دوست دارم ادم روز عروسیش خودش باشه

نه که با سیاهی زیرچشم و جوش ها

شیک و ساده باشه

بعضی آرایشگرا مثل سمانه اصفهانیان انقدر نچرال عروس و ارایش میکنن آدم کیف میکنه

فقط عیب و ایراد و رفع میکنن و چشم ودرشت تر ار حد معمول نمیکنن مژه تکی میزاره

وای متنفرم از آرایشگری که ۵متر مو میزاره شینیون و میکنه برج میلاد اول مژه میاد بعد عروس😁سایه ۱۳رنگ بعد با اوت سایه رژ جیگری😐😐😐

حالا آرایشگر معروفیم هستاااا روزی ۷تا عروس داره ولی انقدر بی کلاس آرایش میکنه

این را توی کله ات فرو کنکه زن ها با مردی که دوستش دارند ازدواج نمی کنند!زن وقتی دید کارد به استخوان رسیده و لازم است برای آینده اش یکی را انتخاب بکند، آن وقت می گردد و مردی را پیدا می کند که حدس می زند پدر خوب و شوهر خوبی از آب در می آید و می شود بهش تکیه کرد.فهمیدی؟وگرنه عشق حس خوشایندی است که امروز هست و فردا نیست
من دوست دارم ادم روز عروسیش خودش باشه نه که با سیاهی زیرچشم و جوش ها شیک و ساده باشه بعضی آرایشگر ...

آرایش های عسل خباز تو اینستا رو ببین چقد چشاشون گاوی میشه😐 سایه ها رو😐 همه لنز گذاشته واسشون😓 خو طفلک این خودش نیست که😑 چقدم ازش تعریف میکنن

⁦❤️⁩👰🤵🏻⁦❤️⁩ 💃آهاااای📢 پسر عمو جان بیا خانومتو وردار ببر🕺
آرایش های عسل خباز تو اینستا رو ببین چقد چشاشون گاوی میشه😐 سایه ها رو😐 همه لنز گذاشته واسشون😓 خو ...

اره اونایی که‌میرن میدونن دیگه سبک عسل و😁

فک میکنن تا این حد عوض شدن خوبه بعد چندسال میفهمن چه کردن😂😁

این را توی کله ات فرو کنکه زن ها با مردی که دوستش دارند ازدواج نمی کنند!زن وقتی دید کارد به استخوان رسیده و لازم است برای آینده اش یکی را انتخاب بکند، آن وقت می گردد و مردی را پیدا می کند که حدس می زند پدر خوب و شوهر خوبی از آب در می آید و می شود بهش تکیه کرد.فهمیدی؟وگرنه عشق حس خوشایندی است که امروز هست و فردا نیست
من تورم دنباله دار بود اما خيلي سبك و راحت با اينكه حاشيه دانتل هم داشت  هيچ مشكلي نداشتم ...

برا منم عالی بود تور ساده با حاشیه دانتل محشر بودم لباسم ن ساده ن عجق وجق،،خدایی ارایشگرمملیح و ملای ارایشم کرده بود،موهامم خیلی شیک بود در کل عااالی بودم

ب خدا هر چی منتظر شدم تحویل بده نداد هی امروز فردا  کرد اخر زنگ زدم بهش گفتم پولتو پنج ماه پیش ...

نه برا ما گفت نه ماه الی یه سالم طول میکشه

اولم پولشو نصفشو گرفت گفت نمیدونم تااون موقع چقدر قیمتا تغییر میکنه که بخوام همشو بگیرم

نه برا ما گفت نه ماه الی یه سالم طول میکشه اولم پولشو نصفشو گرفت گفت نمیدونم تااون موقع چقدر قیمتا ...

ما کامل تسویه کردیم خودش اذیت کرد ولی برا شما چزا اینجوریه،از این تشریفات ازدواجا بوده ؟ اونا خیلی طول میکشه تحویل بدن

ما کامل تسویه کردیم خودش اذیت کرد ولی برا شما چزا اینجوریه،از این تشریفات ازدواجا بوده ؟ اونا خیلی ط ...

نه اتلیه و فیلم برداری و این چیزا دیگه نه اونقدر تشریفاتیم نبود

2706