2752
2734
عنوان

فیلم و عکس عروسیم اومد

| مشاهده متن کامل بحث + 15152 بازدید | 377 پست
الان معلوم نمیشه 15 سال دیگه نگا میکنی و کیف میکنی که قدیمی نشده، آرایش شیطونی مال همین 8 سال پیشه ا ...

تین مدل زمان ما دیگه اوجش بود۰🤣🤣🤣🤣

سال ۸۹ توی عقدم همچین ارایشی داشتم همه دورم جمع بودن میگفتن وااااااااای چه ناز شدی🤭🤭🤭🤭🤭

الان که عکسامو نگاه میکنم فقط از ابروهای باریکم بدم اومده بقیش قابل تحمله😥

من به ارایشگر گفتم موهامو ساده درست کن.چهرمم یجور باشه مشخص باشه بدون ارایش چجوریم  لباسمم متن ...

همون حرف فامیلتون یعنی تک شده بودی

صدری اوستا:تو دفنه هستی؟..دفنه:بله دفنه،اسم یه درخت...صدری اوستا:بله اسم یه درخته،اما چه درختی،ببین یه داستانی هست،آپلو بین دخترای خوشگل عاشق دفنه میشه،خیلی اونو دوست داشت اما دفنه یهو غیب میشه،آپلو میگرده و میگرده اما پیداش نمیکنه،بعدش نگاه میکنه به دفنه،یعنی همون درخت دفنه و بعد از اون به عشق دفنه حیاطش رو از درخت دفنه پر کرده...دفنه:من الآن دفنه ی آپلو شدم؟... صدریاوستا:نه،تو دفنه ی عُمرمیشی  
2731
عکس نمیذارم شرمنده

حالا تو برو یع نگاه بنداز به عروسهای دهه۴۰و۵۰ایرانی

ببین چه ساده و قشنگن بعد از۴۰.۵۰سال 

میفهمی چکار درستی کردی

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.
تو روز عروسی ما ایرانیا دوست داریم بیشترین تعییرو داشته باشیم و میخواین یکی دیگه بشیم متاسفانه  ...

بقول یه جوکه که میگه مادر عروس میره به ارایشگر میگه یجوری درستش کن منم که مامانشم نشناسمش😂😂😁🙄😏

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 

به نظر من عروس باید متفاوت باشه با مهمونا

منم طرفدار سادگی ام

واقعا هم عروس ساده ای بودم

اما کاملا متفاوت

همه ام میگفتن اولین عروسی بودی که انقد ب دلمون نشست...میگفتن خودتو خفه نکرده بودی با ارایش و تاج و تور اما واقعا متفاوت شدی

من لباسم A line بود تورم رو از بالای شنیونم زدم...ی تور ساده که پایینش ی حاشیه دوسانتی داشت...میکاپمم خیلی ساده بود...اما چون خودم اصلااااااا ارایش نمیکنم واقعا چهره ام رو جدید و قشنگ کرده بود...عوض نشده بودم اما قشنگ بود

منم آرایشم واسه ده سال پیش که همه فشن میکردن من خودم ساده خواستم و نزاشتم آبرومو تیغ بزنه الان عکسمو ...

دقیقا منم ۱۴ سال پیش عروس شدم

و همین سبک بودم، الان از دیدن عکسهام اصلا خجالت نمیکشم و هنوز هم عکسهام‌ شیک و به روزه

زمان ما ارایش خلیجی و موهای اناناسی مد بود و لباسای پرازسنگ که از شدت سنگ طوسی میشدن ، و دامنای ساتنی پف ،پفی

من ارایشم بسیار ساده و سبک و ملایم بود،موهای شنیون کاملا ساده  ، و لباس دکلته ساده و پشت بلند ، که خیلی پراکنده روش گلهای تک گلدوزی شده بود

الان معلوم نمیشه 15 سال دیگه نگا میکنی و کیف میکنی که قدیمی نشده، آرایش شیطونی مال همین 8 سال پیشه ا ...

چقد زشت بود انگار دفتر نقاشی

این سایت شده پاتوق خاله زنک بازی تویی که توهین میکنی فقط و فقط شعور نداشته ات و به رخ میکشی

همه لذت عروس شدن به تور عروسه 👰

من كه عاشق تورم بودم 

تعجب ميكنم بعضيا ميگن دست و پا گيره اصلا اينطور نيست 🙃

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘
2706