2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738

با اجازه استارتر.

آیا شما واسه آیین نامه کتابو همشو خوندین؟من خودم فقط آزمون مجازی حل کردم بار اول قبول شدم الان دختر خالم میخاد بره آیین نامه میگه کتابو بخونم یا نه.خایتم ببینم کیا مثل من بودن کیا کتاب خوندن

با اجازه استارتر. آیا شما واسه آیین نامه کتابو همشو خوندین؟من خودم فقط آزمون مجازی حل کردم بار اول ...

گلم من کتاب رو یکبار خوندم فقط،بعدش فقط تست زدم .از بازار برنامه دانلود کنه آیین نامه 98.اونجا همش تست بزنه.منم بار اول قبول شدم 

دوستم داشته باشی یا ازم متنفر باشی فرقی نمیکنه،من همچنان میدرخشم⚽😉💞⑦CR💞
اونجا از خانومای دیگه بپرس که ماشین افسرها چه شکلیه مثلا ماشین افسری که من باهاش امتحان دادم کلاچش ب ...

چشم میپرسم حتما.الان رفته بودیم بیرون با ماشین شوهرم یکم تمرین کردم.ولی بارون میباره از شانس من زود برگشتیم

گلم من کتاب رو یکبار خوندم فقط،بعدش فقط تست زدم .از بازار برنامه دانلود کنه آیین نامه 98.اونجا همش ت ...

من خودم آزمونی که داشتمو فرستادم واسش خواستم از تجربیات شما هم کمک بگیرم.اخه میگه نکنه فقط ازمون انجام بدم یه جاهایی جابیفته قبول نشم

من خودم آزمونی که داشتمو فرستادم واسش خواستم از تجربیات شما هم کمک بگیرم.اخه میگه نکنه فقط ازمون انج ...

نه نگران نباشه همون کتاب رو بخونه.همش از اون میاد واینکه اون برنامه رو دانلود کنه تست بزنه من 90درصد تست زدم.ما 16نفر بودیم 4نفرمون قبول شد .قبل ما هم همینطور شدن.

2706