2737
2734
عنوان

کیا تپش قلب دارن

1478 بازدید | 64 پست

سلام خانومامن امروز از صبح گاهی وقتا قلبم محکم میزنه به دیواره به طوری که حس میکنم

درد هم نداره چن روز پیشم همینطوری شد وقتی زیاد حساس میشم رو قلبم اینجوری میشه حتی تپش هارو میشمرم خیلی نگرانم

اعصابمم داغون شده

کسی بوده مثل من باشه

خدایاماراآن ده که آن به،ومگذارمارابه که ومه!!!🌺به فرموده حضرت آقا:دربیت المقدس نماز خواهیم خواند.ان شالله به زودی🌺🤲

وقتی بیرون باشم و فکرم مشغول کار دیگه ای باشه زیاد نمیفهمم

خدایاماراآن ده که آن به،ومگذارمارابه که ومه!!!🌺به فرموده حضرت آقا:دربیت المقدس نماز خواهیم خواند.ان شالله به زودی🌺🤲

من دارم. تپش قلبم با استرس زیاد میشه.

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

برو پیش متخصص قلب اگه لازم باشه بهت دارو میده.

سرخود هیچ دارویی نخور.

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 
من تپش دارم  ولی نارسایی میترالم دارم ولی تپش قلب درد داره شما حساس شدی و بخاطر استرسه

دیوونه شدم بخدا اینقد زوم کردم روقلبم

پارسال نوارقلب رفتنم و اکو کردم دکتر گفت سالمه

مشکل قلبی نداری

پارسال نوار و اکو رفتم نداشتم چیزی

من تپش دارم  ولی نارسایی میترالم دارم ولی تپش قلب درد داره شما حساس شدی و بخاطر استرسه

منم تپش دارم گاهی با درد گاهی بدون درد ، درد هم قسمتی که سینه ی چپم میخواد شروع بشه سمت اون استخونه ، اونجا هم واسه دریچه میتراله ؟ البته پارسال اکو و نوار قلب دادم گفتن مشکلی نیست پرانول دادن

مامان‌‌‌‌ ۲ تا پسر ناز ، رادین و رادمهر ، خدایا دوستت دارم واسه هر چی که بخشیدی ... اگه امضامو خوندی لطفا" یه صلوات واسه شادی روح بابام بفرست ... 
من دارم. تپش قلبم با استرس زیاد میشه.

میشه بگی چجوریه؟وقتی تپش میگیری چطور آروم میکنی خودتو؟

عزیزم پراپرانول ۱۰بخور خانوما بخاطر فرم سینه شون ممکنه افتادگی دریچه میترال داشته باشن برای بعضی ها ...

تاثیر داره؟

2706