2733
2734
عنوان

دلم میخواد...شما دلتون چی میخواد.....

1518 بازدید | 65 پست

من دلم میخواد تو ماه پاییز یکیو داشتم باهم میرفتم بستنی یا شام بیرون یا زیره بارون قدم میزدیم یا میرفتیم خرید ...دلم میخواد عاشقانه یه نفرو دوست داشته باشم ... دلم شوق دیدن یارو میخواد...دلم قدم زدنایه دونفره میخواد...دلم میخواد یکی  باشه که خیلیییی دوسم داشته باشه و ازدواج کنیم ....دلم میخواد مادر بشم و نی نی داشته باشم ...دلم میخواد هرچه سریعتر این پاییزو زمستون دلگیر بگذره بره....خسته شدم انقد تنهایی یا با دوستام رفتم بیرون و تفریح ...دلم آرامش دو نفره میخواد...این روزا هر کاری میکنم بازم همش دلم گرفتس ارامش ندارم .... خسته شدم از این که همش تنها بودم...خدایا این چ حالیه من دارم خسته شدم دیگه😢

شما  تو این لحظه دلتون چی میخواد؟؟؟؟

میشه بعده اینکه لایکم کردی یه صلوات واسه حاجت دلم بفرسی❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پاییز فصله ماه نیس

دلم میخواست فردا میگفتن خواهرم قراره عروس شه واااییی خداااا پس کی نوبت ما میشه😭

عضو گروه زرد. وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ هدف اول ۶۵ هدف دوم ۶۲ هدف اصلی ۵۹
2731

منم همینارو دلم می خواد 😅

دخترم وقتی اومدی به این دنیا اینو همیشه یادت باشه که تو زندگی بدترین حرفا رو از اونایی میشنوی که برات عزیزترن .  بدترین ضربه ها رو از اونایی میخوری که فکرشم نمیکردی ! همیشه نزدیک ترین هات قلبتو بدجور میشکنن . پس به هیچ کس وابسته نباش از هیچ کس توقع نداشته باش و به اندازه هرکسی رو دوست داشته باش حتی منو که مادرتم . عزیزکم کسی نبود این حرفا رو به من بزنه برای همین خیلی وقتا بیصدا شکستم ولی تا وقتی زنده م اینو بهت میگم چون دوست ندارم تو هم مثل من بشکنی دردونه ی مامان  😘

نه دلت میاد پاییز زمستونوووو من عاشقشم مخصوصا با این عکسی امروز شکار کردم

من همونیم که گوجه رو از لایه ساندویچ میکشم بیرون وحال همه رو بهم میزنم☺️                                                                       لطفا برای حاجت دلم صلوات بفرستین😔💎💶
2738

دل من زمستون و بخاری و سرما و برف و برف بازی میخد

خدا هم جدیدا یاد گرفته سین میکنه جواب نمیده😐/           The one who loves you, says it once and proves it ten times!                         کسی که دوستت داره ۱ بار بهت میگه 
2706