2733
2739
عنوان

قمی هاااااااااا بیاین

62 بازدید | 7 پست

سلام 

دکتر ارولوژی خوب معرفی میکنید 

گند زدیم رفت                                                     آیندگان چقدر نفرینمون میکنن😯                             👌 خداکنه عقلمون سر جاش اومده باشه

برای کجی ادرار پسرم میخوام 😢

گند زدیم رفت                                                     آیندگان چقدر نفرینمون میکنن😯                             👌 خداکنه عقلمون سر جاش اومده باشه
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

بیا تهران بهتره

کسیو میشناسی تهران

2742

خودمم اومدم ببینم بقیه چی می‌گن

چشمام که باز میشن میبینم یه فرشته سمت راستمه, یکی سمت چپم, یکی تو بطن وجودم و ...یکی دیگه هم اون بالا بالاها تو آسمون لابه لای ابرا که با چشمای قشنگش داره به من نگاه می‌کنه. خدایا من درست وسط بهشتتم... شکر
خودمم اومدم ببینم بقیه چی می‌گن

چرا شما هم بچتون مشکل داره

چرا شما هم بچتون مشکل داره

نه عزیزم

ولی برای ختنه این فسقلی تو راهیم یه دکتر خوبشو می‌خوام

چشمام که باز میشن میبینم یه فرشته سمت راستمه, یکی سمت چپم, یکی تو بطن وجودم و ...یکی دیگه هم اون بالا بالاها تو آسمون لابه لای ابرا که با چشمای قشنگش داره به من نگاه می‌کنه. خدایا من درست وسط بهشتتم... شکر
نه عزیزم ولی برای ختنه این فسقلی تو راهیم یه دکتر خوبشو می‌خوام

بسلامتی😊

2738