2737
2734
خیلی عالی ک  دستت به قیمته ولی تهران توالت ی خونه خ ونه هایشش با خونه ی مناطقش برایری میکنه ، ب ...

قطعا ملک تجاری با مسکونی فرق داره.

اون جایی که تو تهران با ۷۰۰ تومن بشه دوتا ۶۰ متری(۱۲۰ متر در کل ) معامله کرد. ملک ارزشمندی نیست.

فوق لیسانس مشاور و روانشناس  ۱۵ سال سابقه تدریس و مشاوره فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی❤😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب جناب مشاور ۷۰۰رو کجا سرمایه کردی ، بگو باد بگیریم 

قرار بود شما بگی کجا با ۵۰ تومن معازه بخری .

من بیام با ۷۰۰ تومنم ی مجتمع تجاری ش رو بخرم

فوق لیسانس مشاور و روانشناس  ۱۵ سال سابقه تدریس و مشاوره فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی❤😊
2728
من بحثی ندارم با شما‌ فقط دوست دارم بگی کجا میشه خرید .همین

جنوب تهران با ۱۵۰ خونه میشه خرید ، مناطق اوقافی با ۲۰۰میشه خونه  ۷۰متر به بالاخرید ، میبینی ک پولدار بودن  ملاک عقل اقتصادی داشتن نیست ،  

قطعا ملک تجاری با مسکونی فرق داره. اون جایی که تو تهران با ۷۰۰ تومن بشه دوتا ۶۰ متری(۱۲۰ متر در کل ...

شما ک گفتی سهرستانی پس درمورد متطقه شمال شرق تهران اظهار نظر درستی نمیتونی کنی ،  

نمیدونم

چه اصراری داره این دوستمون با ۵۰ تومن مغازه بخری. خخخح

عزیرم با این سرمایه اگه میخوای کرایه ی جا و مکان ندی . خرید اینترنتی بزن. پوشاک بچه.

اگه بخوای کرایه معازه بدی. مغازه جایی باشه که ب اصطلاح پاخور داشته باشه.

اغذیه فروشی. و پوشاک بچه خوبه.

2740
جنوب تهران با ۱۵۰ خونه میشه خرید ، مناطق اوقافی با ۲۰۰میشه خونه  ۷۰متر به بالاخرید ، میبینی ک پ ...

اون مناطق واقعا ارزش سرمایه گذاری نداره.رشد زیادی نداره

مناطق اوقافی اغلب سنداش ب مشکل خورده.

شما ک گفتی سهرستانی پس درمورد متطقه شمال شرق تهران اظهار نظر درستی نمیتونی کنی ،  

من نگفتم شهرستانم.

گفتم اونجا ی معازه داشتم.

آونجا که زندگی نمیکنم دوست عزیز.

ضمن اینکه در مورد شمال شهر تهرانم نگفتم.

الان مناطق متوسط تهران ملک مسکونی ۱۵ تا ۲۵ تومنه.

مناطق خیلی متوسط

دیدی تفره میری ! فرق بینه کسی ک سرش توی حسابه با کسی ک ادعا پولداری خانوادش میکنه ،    

یا خدا من چنین ادعایی کردم؟؟؟

من فقط گفتم شرایط بازار و ملک رو کاملا اگاهی دارم.

اون مناطق واقعا ارزش سرمایه گذاری نداره.رشد زیادی نداره مناطق اوقافی اغلب سنداش ب مشکل خورده.

شما  قیمت خواستی  ، عدد زیر م بلغی ک گفتم  مثال زدم ، خیر  ، حتی  سمت بهارستان هم  جز مناطق اوقافیه.  پس اذزش نداذه و فلان نیست ، حرف رو هم ادامه نمیدم چون استارتر گناهی فرار کرد ،  شمام بمون پز پولداریتو بده 

خود استارتر دیدی گفت عبدل اباد و چه قیمت هایی

من حرفم اینه شما اومدی ب لستارتر ایده بدی. 

پس واقع بینانه باشه .

۵۰ تومن. ملک تجاری. 🤔🤯

خود استارتر دیدی گفت عبدل اباد و چه قیمت هایی من حرفم اینه شما اومدی ب لستارتر ایده بدی.  پس ...

بله واقعا قیمت ها سر سام اوره نمیدونم کی قراره خونه دار بشیم

2706