2733
2734
بله واقعا قیمت ها سر سام اوره نمیدونم کی قراره خونه دار بشیم

همین که فکر کار داری. و اراده ش رو خیلی خوبه.

میسه بگی چرا شراکت با خواهرت تموم کردی و چه کاری بود؟؟

فوق لیسانس مشاور و روانشناس  ۱۵ سال سابقه تدریس و مشاوره فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی❤😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همین که فکر کار داری. و اراده ش رو خیلی خوبه. میسه بگی چرا شراکت با خواهرت تموم کردی و چه کاری بود؟ ...

من تو کار لباسم شومیز زنانه.درامدمون خیلی خوبه ولی خاهرم مجرده مغازه ام ماله بابامه راضی نشد باهم باشیم پیج اینستاگرام داریم ۴۵ هزار نفر .الان خودمم پیج زدم مغاژه شوهرمو ۵ هزار نفر 

2728
همین که فکر کار داری. و اراده ش رو خیلی خوبه. میسه بگی چرا شراکت با خواهرت تموم کردی و چه کاری بود؟ ...

البنه برادرم تولید کننده لباس زنونس از اونم جنس میگیریم 

استارتر عزیز حقیقتش مبلغ بالایی ندارید

کارخاصی نمیتونید باهاش بکنید که درآمد کلان بده. بورس هست که اگه بلد نباشید ضرر میدید

دلار رو به رشده شاید با خریدش لااقل ارزش پولتون حفظ بشه ولی هم تجارت تمیزی نیست و سواری گرفتن از سیل خانمان‌برانداز مردمه. و هم ریسک بالا داره. ممکنه بخرید یهو ارزون بشه و ضرر سنگین بدید

اگر سررشته دارید کسب و کارای اینستا و فروش لباس زیر و ...

اگر میتونید بیشترش کنید میشه مغازه اجاره کنید ولی لازمه حداقل ۲۰۰ داشته باشید

اگرم درآمد دیگه دارید به ۱۲۰ برسونید با وام اوراق و رهن میتونید طرفای نواب یه آپارتمان بین ۴۰ تا ۴۵ متر بخرید ولی فقط بازپرداخت وامش ماهی حدود ۲.۴۰۰ هست

متاسفانه هرچی رو که ممد نبود و ندید، ما هستیم و داریم با کیفیت ۱۰۸۰ می‌بینیم!!
2738
البنه برادرم تولید کننده لباس زنونس از اونم جنس میگیریم  

خب همینو ادامه بده.

حتی اگه مغازه نزنی چون پیج داری و پیج ت رو مشتری ها شناختن دیگه. و جنس مستقیم از تولیدی میاری برات میصرفه.

فوق لیسانس مشاور و روانشناس  ۱۵ سال سابقه تدریس و مشاوره فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی❤😊