2733
2734
عنوان

کیااا ازدواج مجدد کردن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1303 بازدید | 119 پست
منم جدا شدم با یه بچه. یه ذره بتونم درامدم رو بیشتر کنم دیگه غمی ندارم. میتونم از پس بقیه سختی‌ها بر ...

وای بچه خدا خووودش کمکت کنه

ایــــی بی وفا یار با دلی غمداری من چه ها ک  کردی ..💔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خدا لعنت کنه این ادمارو. من بعداز جداییم دوتا از کسایی که قبلا منو میخاستن ولی الان زن دارن اومدن س ...

هر دردیوووو میشه تحمل کرد ولی خیانت وهیچووووووقت

بچه داری؟دلیل جداییت چیه

آره پسرم ۱۴ سالشه. تو این ۱۷ سال همش جنگ و دعوا بوده. همش گریه بوده و عذاب. زجر کشیدم یه روز خوش ندیدم

خرم آن روز کزین منزل ویران بروم. راحت جان طلبم وز پی جانان بروم   
هر دردیوووو میشه تحمل کرد ولی خیانت وهیچووووووقت

اره دقیقا.منم داشتم همه چیشو تحمل میکردم تا اینکه فهمیدم خیانتشو

اون با دوس دختر دوران مجردیش رابطه داشت ینی اصلا باهاش کات نکرده بود از روز خاستگاری من دختره خبر داشت

بعد از فهمیدن خیانتش ۶ ماه صبر کردم مشاوره رفتیم بخشیدمش اما دختره رو بیخیال نمیشد.منم گفتم برو با همون

2740
اره دقیقا.منم داشتم همه چیشو تحمل میکردم تا اینکه فهمیدم خیانتشو اون با دوس دختر دوران مجردیش رابطه ...

😦😦واای چ دلی داشتی شما لیاقتش همونه بود نباید اصن بهش فرصت میدادی

ازدواج کردی بعدش؟

نه مجردم

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
😦😦واای چ دلی داشتی شما لیاقتش همونه بود نباید اصن بهش فرصت میدادی

گفتم زندگیم خراب نشه

از ترس اینکه بکارتمم از دست داده بودم

همه اینا به کنار

نمیدونی چه حال بدی بود وقتی جلو چشمم با خواهرش شوخی جنسی میکرد

بخاطر بچت.مشاوره برید.شاید درست شد

نه عزیزم زندگی ما ده ساله تموم شده تا الانم فقط با زجر تحمل کردم. مگه چندسال دیگه ادم میخاد زندگی کنه که اینقد عذاب و تحمل کنه. به نفع پسرمم هست. خدای اونم بزرگه

خرم آن روز کزین منزل ویران بروم. راحت جان طلبم وز پی جانان بروم   
گفتم زندگیم خراب نشه از ترس اینکه بکارتمم از دست داده بودم همه اینا به کنار نمیدونی چه حال بدی بو ...

😱😱😱وای خدای من عزیزمم چقد سختی کشیدی  امیدوارم بهترینا برات اتفاق بیوفته مطمعن باش اونم تاوانشو میده 

2706