2733
2734

اغلب کسانی که کف خونشون سرامیک هست با این مشکل مواجه هستن کسایی که پارکت خش هم میندازه من امروز یک پارچه نمد به قیمت هزار تومن خریدم و کف پایه مبلم و اندازه زدم کمی کوچک تر برش زدم با چسب رازی چسبوندم به تمام پایه های مبل و میزهام یعنی عالی شدن با هر چسبی میشه مثلا تفنگی .حتی یه مبلام کمی لق میزد چند تا نمدو به هم چسبوندم میزونش کردم البته دیجی کالا هم امادشو داره میتونید بخرید اگر به کارتون اومد یه فاتحه برا خواهر مرحومم بخونید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خواهرتو خدا بیامرزه .من امادشو گرفتم نه تنها زیر پایه مبلا و صندلی های ناهارخوری ،حتی پشت مبلایی که به دیوار میچسبه یا پشت آینه که به دیوار تکیه می‌کنه چسبوندم که دیوار خط نیافته 

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
2728
خواهرتو خدا بیامرزه .من امادشو گرفتم نه تنها زیر پایه مبلا و صندلی های ناهارخوری ،حتی پشت مبلایی که ...

چه عالی اخه پشت مبل بچسبونی مثل من که استیل رنگش کنده میشه

چه عالی اخه پشت مبل بچسبونی مثل من که استیل رنگش کنده میشه

چرا کنده شه؟ ثابت میمونه دیگه .مگه اینکه بخوای بعدهاوسط پچینی و اونو بکنی.قبلش خیسش کن که راحت کنده شه .

البته شما چون با چسب مایع میچسبونی کنده میشه .با چسب دوطرفه نواری بچسبون .

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.