2737
2739
عنوان

امشب مادر شوهرم بهم گفت تو اگه لیاقت داشتی

| مشاهده متن کامل بحث + 1584 بازدید | 117 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی ها میگن .فلانی بچه نداره . چون نداره بچه ما رو دید و چشم زد . حسودی میکنه  ولی اخه این ...

اگه خدا میده رحمته اکه هم نمیده حکمت 

خواهر بحرف بقیه گوش نده شکر گزار باش

وقتی پایین ترینم،خدا امید من است،وقتی تاریک ترینم،خدا روشنایی من است، وقتی ضعیف ترینم،خدا نیروی من است،وقتی غمگین ترینم،خدا آرام جان من است.
2731
خیلی ها میگن .فلانی بچه نداره . چون نداره بچه ما رو دید و چشم زد . حسودی میکنه  ولی اخه این ...

ببین عزیزم تنها چیزی که نباید برات مهم باشه حرف مردم 

ای مردم کارشون فقط دل شکستن دیدم و شنیدم واسه خودم که میدم 

اللهم عجل لولیک الفرج 🙏
2738

به مادر شوهر بیشعورت بگو مادر شدن هیچ ربطی به لیاقت نداره یک اتفاق کاملا مکانیکی و طبیعیه و ربطی به احساس لیاقت و این حرفا نداره هر سال هم  میلیونها زن بی لیاقت در سراسر دنیا مادر میشن 

10 ساله شوهرم نرمال مورفولوژی 0 بوده  بعد با کلی ویتامین 1 شد و 2   Ivf انجام دادی ...

چند بار ای وی اف کردی من پسر عموم دو بار کرد اخرم طبیعی بچه دار شد خواهرمم همین طور بعدم میتونی جنین بگیری وقتی از طریق شوهرت بچه دار نمیشی تازه تو باید زبونت برا مادر شوهرت دراز باشه ایراد از پسر اونه همیشه نباید خوب بود 

2706