2733
2739
عنوان

امشب مادر شوهرم بهم گفت تو اگه لیاقت داشتی

| مشاهده متن کامل بحث + 1584 بازدید | 117 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
کجا هستند میشه برام بزارید

تاپیکتو گم کردم از صب دلرم دنبالش میگزدم ما لرستانیم ولی این خانم طب سنتی تهران هستن و فقط هزینه دارو رو میگیرن منم باورم نشد وقتی گفتن با طب سنتی باردار شدن و دارو گرفتن پوزخند زدم ولی بعد دیدم که میشه اگه ادم همت کنه و کارایی که خانمه میگه رو اننجام بده هم دارو به مرد میده هم به زن 

۰۹۹۰۵۳۸۰۶۹۶

بدون امضا😁😁😁😁😑😐🙄😏😇😘😄😃😋🙂🙂🤗😄😎🙂☺😍😗
2740
دیگه 10 سال شد . براش مهم نیست عموی شوهرم و پسر عموش همین مشکلو داشتن  عمو 50 سال پیش 5 سال ...

بابا چقد پروا باهاش کات کن نرو وقتی انقد روش بازه بهت چ اصراریه رفتو امد کنی

🐭 م مثل موش/ قیو قیو موش🐭
نه  ولی من میگم  خدا چون به ما بچه نداده داریم زجر میکشیم  از همه حرف میشندویم&nbs ...

اروم باش اسی اگر میخای اذیت نشی باید خودت با خودت روراست باشی ،بگذر و به خودت بگو من بچه دار نمیشم چه غصه بخورم چه نخورم دیگم به حرف هیچکس اهمیت نمیدم یه گوشتو در یکیو دروازه نذار یه کوچولو هم ذهنت درگیر شه،باید از خودت شروع کنی و زندگیتو بدون بچه بسازی هنوز وقت داری بری فوق لیسانستو بگیری بعد دکترل یا یجا یه کار خوب پیدا کنی ، من اول به مامانم و ابحیام گفتم فکر بچه منو بندازید بیرون هیچکس به من درموردش حرف نزنه (با اینکه گاهی یه چی میگن من انگار اون حرفو نزدن و جوابشونو نمیدم انگار نشنیدم) باور کن ارامش گرفتم تا دیروز مرد همسایه داشتم خرید میکردم گفته اقای ....نمیخاد یه وارث بیاره 😐 به رو خودمم نیووردم همینکارو کردم من 33 سالم تمومه حیف دیره وگرنه درسمو میخوندم نذار به سن من برسی افسوس  بخوری چرا هدف دیگه ایی رو نرفتی دنبالش به همه چیز بگو گورباباش،به اسفل السافلین

لطفا لایک نکنید ، لایک نکنیددددد آفرین لایک نکنید🙃