2737
2739
عنوان

خانومای باسلیقه ی لحظه میاین..

102 بازدید | 12 پست

سلام... با این سیم هاچکارکنم؟؟کلافه شدم... قراره کلی مهمون بیاد واسم.. چیزی ندارم واس زیرش... 

ت روخدا کمکم کنین

فقط 23 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

از سه راهی بلندتر استفاده کن

چیه همه رو جمع کردی به یه پریز

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا

یه چیزی هست نمیدونم اسمش چیه سیم ها رو میزارن داخلش و بسته میشه رو دیوار رنگش هم سفید هر کی میدونه اسمش چیه بگه

دوستان گلم خوشحال میشم از کارهای من دیدن کنید.آدرس پیجم baftanihaye.rangarang⚘⚘🌼🌼

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
وای ببخشید استارتر جان من دیدمش خنده م گرفت. اگر میتونید داکت براش بزارید بهترین حالتش همینه

ازکجا بکیرم عزیز؟؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40

داستان ای همه سیمو نمیفههم اگه راهی نداره

اگه من بودم اول برچسب سفید میزدم دور سیما

بعدش با یه پنس یا اون گیره ها اسمش نمدونم مخصوص سیم هست بصورت مرتب و ابعاد دار یعنی انگار اضلاع مربع از سه راهی میاوردم زیر تلوزیون بعدش مستقیم میبردمش بالا

2738
داستان ای همه سیمو نمیفههم اگه راهی نداره اگه من بودم اول برچسب سفید میزدم دور سیما بعدش با یه پنس ...

یکیش مال تلویزیونه یکی مال انتن... 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
انگار محافظ سیمش بلنده اما جمع کردید درسته؟ اگه سیمش بلنده خب زیر تلویزیون روی زمین بزارش کنار دیوار ...

اره خب ولی سیم تلویزیون کوتاهه

1
5
10
15
20
25
30
35
40