2737
2739
عنوان

نت برگ

49 بازدید | 10 پست

بچه ها  تجربه های استفاده از نت برگ تون رو بگید 

برام دعا کنیدبه عشقمبرسم 😂 امضام مال خیلی وقت پیشه   بیایید بجای دعا برای رسیدن ب فردی ک نمیدونم آینده باهاش چجوربه دعا کنیم  زودتر بره گمشه از قلبمون بیرون 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

موارد آرایشگاهش افتضاحه. خیلی بد کار میکنن. دقیقا همون مقدار پول بدی همون قدر کار می‌کنه نه اندازه اون قیمت اصلی که تو نت برگ نوشته.

ولی استخر خوبه، کار آتلیه ها هم خوبه

خودم را در آغوش گرفته ام، نه چندان با لطافت، نه چندان با محبت، اما ..... وفادار، ....وفادار
2728
من واسه باغ گلها  سیرک ایران پرتقال  شهر بازی ارم گرفتم‌خوب بود

مرسی 😍😘

برام دعا کنیدبه عشقمبرسم 😂 امضام مال خیلی وقت پیشه   بیایید بجای دعا برای رسیدن ب فردی ک نمیدونم آینده باهاش چجوربه دعا کنیم  زودتر بره گمشه از قلبمون بیرون 
واسه لیزر هم گرفتم خوب بود 

کدوم شهری ؟؟

موارد آرایشگاهش افتضاحه. خیلی بد کار میکنن. دقیقا همون مقدار پول بدی همون قدر کار می‌کنه نه اندازه ا ...

ععع دقیقا من برا شینیون میخواستم 

ععع دقیقا من برا شینیون میخواستم 

منم واسه شینیون و میکاپ رفتم اول گفت که موهات یک کم بلنده باید دو تا نت برگ بگیری بعدش هم خیلی بد کار کرد انگار مثلا تو خونه خواهرم که هیچی از آرایشگری سرش نمیشه درست کرده باشه، بعد از یک ساعت هم به هم ریخت. میکاپ هم وقتی رسیدم اونجا گفت میکاپ آرتیستم نیومده و یه مشت دروغ.

در هر حال من عروسی خیلی نزدیک دعوت نبودم خیلی حرص نخوردم ولی دیگه هیچوقت نت برگ آرایشگاه نمیگیرم

خودم را در آغوش گرفته ام، نه چندان با لطافت، نه چندان با محبت، اما ..... وفادار، ....وفادار
2738
منم واسه شینیون و میکاپ رفتم اول گفت که موهات یک کم بلنده باید دو تا نت برگ بگیری بعدش هم خیلی بد کا ...

ععع چه بد 

کرجم نیک رویان و گرفتم خوب بود 

من اصفهانم 

متاسفانه