2737
2734
عنوان

کودک سیزده ماهه هنوز دس دسی نمیکنه

1513 بازدید | 24 پست

ممنون میشم اگه مورد مشابهی دیدین که تا سیزده ماهگی دس سی نمیکرده اینجا اعلام کنید و اینکه آیا مشکلی داشته اون بچه یا نه بعدا تونسته یاد بگیره؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من توی کلینیک هم سوالمو پرسیدم ولی دوهفته گذشته و جوابی دریافت نکردم. خیلی نگرانم که نکنه مشکلی داشته باشه پسرم. بای بای کردن سرسری و نینای نینای رو بلده و اشیای اطرافشو تقریبا میشناسه بگم توپتو بیار میفهمه . و آزمون asq بهداشت دادن رو ۵۰ شد از ۶۰ . ولی نمیفهمم چرا دس دسی که خیلی هم سادست و خواهرزادم توی شش ماهگی دس دسی میکرد، پسرم هنوز انجامش نمیده. 

2738
من توی کلینیک هم سوالمو پرسیدم ولی دوهفته گذشته و جوابی دریافت نکردم. خیلی نگرانم که نکنه مشکلی داشت ...

شاید علاقه نداره خب به این حرکت😐

تو عراقی و منم ایرانم سرنوشت چنین رقم خورده   حسین (ع)..............// من ایرانم و تو عراقی چه فراغی چه فراغی💔
من توی کلینیک هم سوالمو پرسیدم ولی دوهفته گذشته و جوابی دریافت نکردم. خیلی نگرانم که نکنه مشکلی داشت ...

شعر زیاد براش بخون 

تو عراقی و منم ایرانم سرنوشت چنین رقم خورده   حسین (ع)..............// من ایرانم و تو عراقی چه فراغی چه فراغی💔
دس دس ینی چی راه میره دندون داره حرف میزنه چیکارمیکنه 

راه نمیره هنوز. سه ماهه چهاردستوپامیره و از مبل بالا وپایین رفتنو بلده ولی هنوز تنهایی راه نمیره. شش تا دندون هم داره. عاشق پارک وبیرون رفتنو و تاب بازیه. آخه دس دسیو حتی توی شش ماهگی هم بچه ها بلدن

2706