2737
2734

البته خودمون بچه بودیم چیزای خوب و خصی نخوردیم و خدارو شکر خوبیم. ولی بچه های الان فرق دارن. شما چیا میدین به بچه هاتون.بچه هام هشت و یکساله. تو لبنیات و گوشت قرمز و ماهیشون حس میکنم داره کوتاهی میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

من بچه بودم تغزیه ام افتضاح بود ولی نمیدونم چرا اینقدر سخت و سفت بار اومدم که حتی مریضم باشم شدید باز سرپام ولی شوهرم غذا های خوب و مقوی و همش گوشت بره و ولی با یه سرماخوردگی یه هفته درگیره

یه روزی رفتیم تو کوچه با دوستامون بازی کردیم بدون اینکه بدونیم اخرین بار بوده😥😣کی فکرشو میکرد یه روز با ادمایی حرف بزنیم که تا اخر عمرمون شاید هیچ وقت نبینیمشون🤩😍

منم همین حسو دارم شیر رو محلی کیلویی میخرم کنجد و اب قلم بهشون میدم تخم بلدرچین میدم بهشون

ولی حسم میکنم از نظر آجیل بهشون کم دارم میرسم مثلا پسته خام تا حالا نخریدم ولی برای شب یلدا میخام پسته و فندق بخرم بخورن

😊

نگیم بهتره حالا بعضیا میگن بچه نمی اوردین

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 
2706