2737
2734
عنوان

عکاسی حرفه ای رایگان در مهدکودک

194 بازدید | 27 پست

سلام عزیزان 

ما کار عکاسی حرفه ای از کودکان را در مهد کودک شروع کردیم برای نمونه کار ، رایگان در مهد ها انجام میدیم ، 

اگر کسی در مهدکودک کار میکنه یا میتونه هماهنگی انجام بده بمن پیغام بده در خدمتتون هستیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یعنی کاملا رایگان کار انجام میدید ? 

دکور و تم  هم با خودتون میارید ? 

هزینه چاپ عکس چی ?

خدایا سپاسگزارم که من آهنربای جذب ثروت و برکت و سلامتی و خوش شانسی و زیبایی و مهربانی و احترام و دوستی و آشتی و صلح و آرامش و آسایش و خوشبختی و موفقیت هستم . خدایا شکرت .
یعنی کاملا رایگان کار انجام میدید ?  دکور و تم  هم با خودتون میارید ?  هزینه چاپ عک ...

عزیزم ، ما نور را با خودمان میاوریم (دکور و تم را فعلا نداریم )و فایل را رایگان میدهیم ( با ادیت ) ، اگر چاپ را روی کاغذ یا شاسی بخواهند فقط همان پول چاپ گرفته میشود نه هزینه عکاسی 

2738
بله عزیزم ما تجهیزات و لنز هامون کاملا حرفه ایه و تا قبل از این عکاسی صنعتی انجام میدادیم . 

عکس صنعتی بخاییم باید بیاییم باشماقراردادببندیم؟

فقط تهران انجام میدین یاشهرستان هم میایین

تمام نا تمام من
با تو تمام می شوم ..
عکس صنعتی بخاییم باید بیاییم باشماقراردادببندیم؟ فقط تهران انجام میدین یاشهرستان هم میایین

برای پرتره و‌ مهدکودک تهرانیم عزیزم ولی برای عکاسی صنعتی از کارخانجات تیم مون شهرستان هم میان ، ‌

قیمت هامون خیلی استثناییه ، عکاسمون هم دوره هاشو خارج از ایران دیده ، با آفر ویژه در خدمتتون هستیم گلم .. 

برای پرتره و‌ مهدکودک تهرانیم عزیزم ولی برای عکاسی صنعتی از کارخانجات تیم مون شهرستان هم میان ، ...

ممنون عزیزم

ببخشید سوالام زیادشد اینوبرای کس دیگه میپرسم  برای پیج مزون شماعکاسی میکنین از لباس؟ منظورم تبلیغ لباس وزیورالات

تمام نا تمام من
با تو تمام می شوم ..
ممنون عزیزم ببخشید سوالام زیادشد اینوبرای کس دیگه میپرسم  برای پیج مزون شماعکاسی میکنین از لبا ...

بله بله ،خواهش میکنم عزیزم ازین کارا که زیاد میکنیم ، مخصوصا اگر در اینیستاگرام فالوور ، زیاد داشته باشن براشون رایگان عکاسی میکنیم 

2706