2733
2771
عنوان

درمان جوش صورت قطعی

| مشاهده متن کامل بحث + 73582 بازدید | 57 پست
چی استفاده کردید ک خوب شدید

با فوم میشورم  قبلا اون نقطه های ک جوش دادشت ضد جوش میزدم الان هم با فوم میشورم هم تونر میزنم سرم ویتامین سی پریمم میزنم صورتم خیلی تمیز شده قبلا پر جوش و کک مک بود الان فقطط دور چونم پر وحشتناک جوشه ک اونم بخاطر مشکل داخلیه

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

منم همین مشکل رو داشتم و باطب سنتی افلاطون جوش صورتم با داروی گیاهی درمان شد ☎️ 09179170344 

طب سنتی افلاطون درمان انواع بیماریها با داروهای گیاهی طبی  با بیش از سی سال تجربه ارسال دارو به همه نقاط ایران و خاورمیانه رزرو نوبت 09179170344

سلام خانم ها من خیلی صورتم جوش های بدی داشت تمام روش های خانگی رو انجام دادم اصلاااا جواب نداد خیلی ناراحت بودم 

بعد یکی از دوستام از پیجی تو اینستا کرم های آبرسان خریده بود خیلی راضی بود از کیفیتش گفت ب من برو اونجا مشاوره شاید پوست صورتت خوب شد منم برای آخرین راه رفتم برای مشاوره واااای باورتون نمیشه از تشخیصش ...ایشون تشخیص داد جوش های من هورمونیه و برام پکیج پوستی عسل درمانی و دمنوش و کرم تجویز کرد و بعد از دو هفته استفاده کم کم پوستم اوکی شد و الانم جز کمی جوش روی لپ م همه اون جوش ها از بین رفت خیلیییییی دعاش میکنم و ب شما هم پیجشون و معرفی میکنم حتما اگر مشکل پوستی دارین برین این پیج 

@takandaam_hedie 

اینم شماره مشاورم

09301452308

🍁 درودبه دوستان هم دلای عزیز که ازنقاط شهرها هستن. شمارشه یه کمک راهنمایی برای عزیزانم( 09390265886) جوش صورت.. پسوریازیس صدف  قارچ پوستی بودم که ازقرص آمپولهای کورتون گرفته تاپمادهای مختلف که نتیجه ای نگرفتم باعوارض قرص های مختلف بدتر هم شدم..به یاری لطف خدا طب سنتی معرفی کردن که کارش درمان پوستیهای مختلف پسوریازیس اگزماقارچ های پوستی لک صورت هست درمانش ستودنی هست.فکر نکنم هیچ درمانی نظیرش  باشه..به یاری لطف خدا درمانم بی نهایت جواب داد. دری هست برای خیلی ازبیماران ..به حق پنج تن اباعبدالله همه مریضان شفاپیداکنن.🍁

1401/10/24

سلام عزیز برای درمان جوش اومدم من اموزش مشاوره پوست رو دیدم با توجه به نوع پوستیت میگم چی استقاده کنی تا جوش هات از بین برن 

تجربه ی خودم من پوست چربی دارم و تا تخمه یا ... این چیزارا بخورم جوش میزنم ولی از زمانی که روتین پوستی دارم با هزینه های حیلی مناسب چربی پوستمو کاهش دادم اول اینکه از فیس واش خوبی استفاده کنیم که پوستمونو چربیشو کم کنه که به هر عاملی جوش نزنه و یا حتی اگه جوش زد چیکار کنیم‌که از بین بره 

اگه شما هم مثل من این مشکلو داشتید بهم پیام بدید راهنمایی میکنم

۰۹۹۰۱۱۳۱۷۴۹ 

@maede_pormosavi ایدی اینستا و روبیکا

✅ دوره پولسازی از محمد بصیری

✅ دوره آرزوی تو دستور توست از کوین ترودو

✅ دوره کاریزمای مردانه از دانیال نظامی

✅ دوره صدای میلیون دلاری از ماجده موسی زاده

✅ دوره جادوی انسولین (تناسب اندام)

✅ دوره های باب پراکتـور و برایان تریسی

✅ دوره رهبری دیگران از کوین ترودوی بزرگ

✅ سمینار مهارت صحبت کردن در جمع از مت آبراهام

✅ دوره عزت نفس از امیر خلعتبری

✅ دوره هوش کلامی از سایت بیشتر از یک

✅ دوره قدرتمند عزت نفس از شهرام رییسی

✅ کتاب صوتی رهبری در قرن 21 از دارن هاردی

✅  دوره مدار ثروت vip دکتر کاویانی

✅ کتاب زبان بدن(چگونه افکار دیگران را بخوانیم)

✅ دوره شهامت ، اعتماد به نفس و رفع خجولی از محمد بهرامپور

✅ دوره ورژن بعدی تو از هدایت محمودی

✅ دوره جذب فرد خاص از امیر خلعتبری

✅ دوره از کارآفرینی تا میلیاردر شدن از دکتر کاویانی

✅ دوره کسب و کار اینستاگرامی از دکتر کاویانی

✅ دوره روانشناسی ثروت از استاد عباسمنش

✅ دوره قوانين ثروت از کوین ترودو

✅ دوره دوست سازی و تکنیک های کلامی ارتباط سازی حرفه ای از سایت بیشتراز یک

هرکدوم‌از این دوره ها صد تمن میشه

به این ایدی تو تلگرام پیام بدید

@Mehran9047

سلام خدمت دوستای مهربانم که ازنقاط شهرها هستن.شمارشم گزاشتم 09390265886  سالها  بود  درگیربیماری پسوریازیس صدف  قارچ پوستی بودم که ازقرص آمپولهای کورتون گرفته تاپمادهای مختلف که نتیجه ای نگرفتم باعوارض قرص های مختلف بدتر هم شدم..به لطف خدا طب سنتی معرفی کردن که کارش درمان پوستیهای مختلف.. جوش صورت... بواسیر. همورویید..پسوریازیس اگزماقارچ های پوستی لک صورت هست درمانش ستودنی هست.که هیچ درمانی نظیرش ندیدم..به لطف خدا درمانم بی نهایت جواب داد.پشیمون نمیشین تاخداهست امیدهست.

من کرم ضدجوش و یه صابونی خریدم ازیه کانالی ۳روز استفاده کردم جوشام خشک شدبهترازهمه جاشوهم ازبین برد. کرم تموم شد دیگه استفاده نکردم فقط دارم ازصابونش استفاده میکنم صورتم صاف شده هرکی می بینه فکرمیکنه زیرنظرمتخصص پوستم اینم ایدی کانالش

@parisa291372

سلام.من واسه جوش صورتم حتی متخصص پوست رفتم برام کاری نکرد. بخصوص نزدیک پریودی صورتم افتضاح میشد.تااینکه توروبیکابایه خانمی آشنا شدم کرم و صابون به من فروخت. هر شب استفاده کردم صبح که پامیشدم ازخواب صورتمو باصابون میشورم.کرمم ۳هفته تموم شدولی جوشهام اصلا بر نگشت وفقط صبح که بیدارمیشم از خواب صورتمو می شورم باصابون.توآینه به خودم نگاه میکنم اعتمادبه نفسم چند برابرشده صورتم نسبت به قبل خیلی سفیدترشده همیشه برای این خانم دعامیکنم منو ازشر جوشها راحت کرد اکثرن قرمزبودن وحتی وقتی فشارمی دادم درد داشتن جوش سفیدهم داشتم که حالت تهوع می گیره ادم بشون نگاه کنه .

این ایدیش توروبیکا

@parisa261376

سلام من چندین سال رفتم دنبال درمان پوستم از کرمای دست ساز و لیزر و دکتر بگیرررررر تا ماسک و ....چند سال خرج پوستم کردم انقدر دکتر رفتم و پول خرج کردم لک صورتم نرفت.لیزر میرفتم لک صورتم میرفت ولی نمی‌رفتم لک برمیگشت خب مگه چقدر آدم درآمد داره تا عمر داره ماهی یه جلسه ۱۵۰۰ هزاری بره لیزر.یه جور کرمهای پاکستانی معجزه شب زدم پوستم اولش خوب شد بعدش داغون و نابود شد بعداز قطعش جوش‌های بزرگی زدم که جاش چال شده بدبختی درمان ندارن توروخدا معجزه نزنید همش اشقاله.یه روز خیلی اتفاقی شماره یه خانم رو تو  همدان پیدا کردم که کرمهاش مورد تایید وزارت بهداشت بود تحت نظر دکترا درست میشد خیلی عالی بود لک صورتمو با هزینه خیلی کم برد خدا خیرش بده به من خیلی لطف کرد منو میخام لطفش جبران کنم و یه خدمتی هم به شما عزیزان بکنم شمارشو میذارم براتون خیلی خانم خوب و منصفی بود دلش می‌سوخت ضمانت بازگشت محصول شو تا ده شب میداد.الان لک صورتم کاملا رفته کک‌و مکم رفته .وای صورتم پنج درجه سفید شده انقدر عاااااالی شدم چروکام باز شده اصلا لیفت شده صورتم.کلاچهرمو عوض کرده شاید سیاه بودم انقد تغییر کردم خدا شاهده بگم باورتون نمیشه فقط میگم خدا خیرش بده به حق علی چون دنبال سود نبود الان دوساله لک صورتم برنگشته ولی یکی دو درجه نسبت به اون موقع که کرمو هر شب میزدم تیره شده ها ولی برنگشته به حالت قبلش.منم چون خیلی عذاب روحی کشیدم بخاطر پوستم حرف شنیدم...دوست دارم بگم اطلاع رسانی بشه توروخدا به هرکسی برای کرم اعتماد نکنید مخصوصا الان که کرم دست‌ساز زیاده.این خانم من کارشه دیدم معتبره اینم شمارش09026744639
از همدان ارسال میکرد البته فقط برای خودش اصله  اونموقع پیج هم داره تو اینستا والا من سر در نمیارم و پیجش ندارم برید از خودش بگیرید قبل و بعد مشتریهاشو ببینید
شماهم کرم زدید نتیجه دیدید دعام کنید.دعاها در حق دیگران برآورده میشه