2733
2764
عنوان

درمان جوش صورت قطعی

| مشاهده متن کامل بحث + 73574 بازدید | 57 پست

یکی از اثر گذار ترین مواد برای درمان جوش های پوستی رتینول هست ، یه سرم رتینول 1% ساخت کانادا براتون لینکش رو میزارم ببینید ، برای درمان جوش و جای جوش و لک های پوستی عالی هست.

https://mahziba.com/product/retinol-serum-titan-cosmetic

یکی از بهترین و شناخته ترین موادی که برای درمان لک های پوستی از جمله جای جوش و خود جوش خیلی کاربرد داره رتینول هست ، یه سرم رتینول براتون میزارم لینکش رو ، واقعا فوق العادست ، کاناداییه ، یکم قیمتش شاید بالا باشه اما حتما مشکل پوستتون رو حل می کنه

https://mahziba.com/product/retinol-serum-titan-cosmetic

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

سلام من از 12سالگی صورتم جوش میزنه الانم16سالمه هنوز جوش داره دکترم رفتم تاقرصا تموم شد بازم شدت گرفت 

وکرم pangel برا خودجوش و medilannبراجای جوش

داده بود...هیچکدوم کامل قطع نکرد کم وزیاد میشه..

پیشنهادی دارید برای خلاصی همیشگی خسته شدم):

سلام به عزیزانم شمارش هم گزاشتم 09390265886 یه طب سنتی خیلی معروف محشور هست که کارش واقعا بی نظیره باجواب دهی خیلی عالی برای جوش صورت لک صورت وغیره که واقعا کارش ستودنی هست هدفم فقط کمک به دوستای گلم بود 

سلام به عزیزانم شمارش هم گزاشتم 09390265886 یه طب سنتی خیلی معروف محشور هست که کارش واقعا بی نظیره باجواب دهی خیلی عالی برای جوش صورت لک صورت وغیره که واقعا کارش ستودنی هست هدفم فقط کمک به دوستای گلم بود 

اوممم من اصلا صورتم جوش نمیزد ولی الان داره میزنه و من دست کاریش میکنم قرمز میشه لکه اش هم میمونه اعصابم ریخته بهم زیر یه هفته هم لکه نمیره مخصوصا که سه چهار روز دیگه شب یلداست

راستی یه پمادی هستت به اسم پانژل ارزونم هست زیاد گرون نیست روی جوش های تازه تون بزنید خشک میکنه و پو ...

بچه ها هرچیزی استفاده نکنید!!!

هیچ چیزارزونیبی علت نیست!!

من خیلی راه هارو رفتم انقد دکتر رفتم خیلیب پوستم اهمیت میدادم باور کنیدیه وقتایی از اینک جواب نمیگرفتم گریه میکردم دیگ خسته شده بودم 

یه دکترطب سنتی یه خانومی رو بهم معرفی کرد که بدون ایمان رفتم جلو گفتم اینم مثل همه بی نتیجه اس 

ولی الان از بس ازش راضیم خدا شاهده ب تموم اطرافیانم معرفیش کردم همیشه مدیونشم 

حتی منافذ پوستم بسته شد جای جوش جایلک جوش ها  حتما نوع پوستتونو براش بفرستید و مشکل پوستیتونو بهش بگید صبور باشید جواب میدن من چند روز تو صف انتظار بودم ولیارزششو داشت

09027900811

2706