2733
2764
عنوان

درمان جوش صورت قطعی

| مشاهده متن کامل بحث + 73574 بازدید | 57 پست
فک کنم شما ک هورمونات الان مرتب شدن دیگه جوش درنمیاری منم باید پیگیری کنم

رازیانه برا هورمون ها عالیه  متعادلشون میکنه گفتم زمان بره ممکنه خسته بشی یا مزه شو دوست نداشته باشی ولی ارزششو داره معمولا بعد 40 روز یا دوماه اثراتش معلوم میشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بنظر من درمان با محصولات گیاهی زمان زیاد میبره و بعد از ی مدت دوباره برمیگرده البته من این حفو از رو تجربه ام میگم چون راه های زیادی تجربه کردم ولی خدارو شکر الان دو ساله دیکه نه جوش میزنم نه دیگه از جای جوش هام خبری هست من دکتر رفتم برام ی سری کامل ازمایش نوشت و ریشه یابی کرد و درمان کرد و ی بار برای همیشه از شر این مشکل راحت شدم. دکتری که من میرفتم پیشش الان مشاوره آنلاین پوست هم میده که تو این شرایط واقعا عالیه 

سلام عزیزان من مشاوره زیبایی پوست و مو هستم.مدت زیادیه کار میکنم و ازمحصولات فوقالعاده راضی هستم،اگ دوسدارید بهتون مشاوره رایگان بدم بیایید توی واتس اپم و توی گروه مشاوره پوست و مو تا بهتون راهنمایی کنم ۰۹۱۳۰۹۴۴۰۳۹

من که از کار کلینیک موگه خوشم میاد ، تزریق ژل ژل زیر چشم و انقدر خوب و طبیعی برام زد که الان یک ساله تغیر نکرده . خدایی دکتر با انصافی دارهمن ادرس سایتشو دارم نمونه کاراشو از اونجا میبینم https://mugeclinic.com/

منم خیلی صورتم بد شده بود از شدت جوش و تیرگی رفتم دکتر پماد و قرص بهم داد بهتر شدم ولی بعدش که داروهارو مصرف نکردم همه لکه های صورتم دوباره برگشت بازم رفتم دکتر پن عسل و زعفران و پیل اف لدورا رو بهم پیشنهاد داد خداروشکر الان خیلی صورتم خوب شده

منم خیلی صورتم بد شده بود از شدت جوش و تیرگی رفتم دکتر پماد و قرص بهم داد بهتر شدم ولی بعدش که داروه ...

اصلا توی هر دارو خونه ای میرفتم گیر نمیاوردم تا اینکه فهمیدم بابد از نمایندگی فروش باید تهیه کنم اولا سفارش میدادم ولی الان که راضیم خودم نمایندگیشو گرفتم مستقیم با مشورت دکترم و مشاورم استفاده میکنم

09306429877 این شمارمه اگه کسی خواست تماس بگیره تا از تجربه هام بهش بگم🌻

سلام دوستان.من ۴ سال بامشکلات چربی و جوش صورت و بدن دستوپنجه نرم کردم.هرراهی ک بگید من رفتم حتی پیش بهترین متخصص پوست در تهران رفتم.انواع داروهای خوراکی و موضعی رو امتحان کردم ولی هیچ نتیجه ای ندیدم.ازشما میخام پولتون رو پیش دکترهاومتخصص های الکی هدرندید.چون دکتر دارویی میده که شما دوباره مجبور بشید برگردید پیش خودش و پول ویزیت بدید و داروهای شیمیایی هم ب فروش بره.این یک سیاسته در علم پزشکی.با یک داروی گیاهی خیلی ارزون میشه این مشکل رو رفع کرد.خود دکترهاهم اینو میدونن ولی باز ب بیمارشون داروهای پرعوارض میدن که تاثیرش هم موقتی هستش.

جوش صورت بخاطر چربی پوست هستش.و غلضت خون.

راکوتان هم چربی پوست رو میاره پایین ولی کبد رو داغون میکنه و ریزش مو و عوارض جدی رو دنبالش داره

ولی یک نوع شربت رو من میشناسم که توسط یک طبیب طب سنتی ساخته میشه.حاضرم قسم بخورم که تنها راه درمان قطعی کبد چرب.غلضت خون.معده و روده ی ناپاک.چربی و جوش پوست صورت و کمر فقط همین شربت هستش.تو هیچ عطاری هم ندیدم این دارو رو.

این دارو کبد روده  معده و خون رو پاکسازی میکنه .در یک هفته چربی و جوش های پوست صورت و بدن از بین میره.

صورت شفاف و بدون لک میشه.حالت کسلی و بی حوصلگی رو هم از بین میبره

برای معرفی دارو ب شماره واتساپم پیام بزارید.ممنون

۰۹۳۳۴۹۹۳۷۳۸

یکی از اثر گذار ترین مواد برای درمان جوش های پوستی رتینول هست ، یه سرم رتینول 1% ساخت کانادا براتون لینکش رو میزارم ببینید ، برای درمان جوش و جای جوش و لک های پوستی عالی هست.

https://mahziba.com/product/retinol-serum-titan-cosmetic

2706