2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من میخام امشب درست کنم سیب زمینی پخته کن بعد که پخت له کن تخم مرغ بزن ادویه جات ارد بعد سرخ کن نوش جان

میشه ی صلوات برای پسرم بفرستین ممنون میشم ایشالا خدا حاجت شماهارو هم بده الهی آمین🤲😊😊🌹
2731
2738

اگه با سیب زمینی خام میخوای بپزی سیب زمینی رو پوست بکن با پیاز رنده کن بهش نمک و فلفل و زردچوبه بزن و تخم مرغ

ماهیتابه رو بذار داغ بشه با روغن

بعد کل مواد رو بریز زیرشو کم کن برو وقتی یه طرف سرخ شد برگردون و اون طرفو بذار و قاچ کن

سیب  زمینی  ۳  عدد متوسط     پیاز   ۲ عدد  متوسط  سیر  چند حبه    رنده   کن  ابشونو  بگیر   با زردچوبه  فلفل  نمک  ارد نخودچی  دو قاشق    ارد سوخاری  دو قاشق   قاطیش  کن    دو  تخم مرغ  هم  بشکن  داخلش   همبزن   و  تو روغن  سرخ  کن   من  کمی  جعفری   تازه هم  خرد میکنم  توش

ممنون میشم برای شادی روح پدرم که تازه اسمانی شده یه صلوات بفرستید😔

خواهری سیب زمینی هارو آبپز میکنی ، بعد پوست میگیری و میکوبیشون ، بعد به نسبت تعداد سیب زمینی ها تخم مرغ میشکونی توش ، البته میتونی بعدش پیاز رنده کنی بریزی توش خوشمزه میشه ، بعد نمک و زردچوبه فراوون با بکینگ پودر اضافه میکنی ، بعدش خوب همش میزنی و سرخ میکنی ، نوش جون

2706