2737
2739

من ۱۰ هفته بودم فهمیدم باردارم رفتم سونو ۱۰ هفته و ۱ روز بودم ک جنین بود قلبشم گذاشت😐منم مات ومبهوت این کی اومد اون تو

قلبمو شکست..روزها..ماه ها... بم بی توجه بود... کسی که عاشقش بودم..یروز که اصلا جواب زنگامو نمیداد بادوستاش پارتی گرفته بود...نوشتم:یروز توعصبی من بیخیال تو ناراحت من بیخیال توبی تاب من بی خیال یروزم نوبت تو میشه هی زنگ بزنی جواب ندم پیام بدی جواب ندم...اون زمان بهم پوسخند زد..چون میدونست چقد عاشقشم و مطمئن بود نمیشه من بهش بی توجه باشم...شروع شد ..اینبار هربار منو میشکست دیگه خودمو جمو جور نمیکردم...غرق بودم تو افسردگی تو غم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا دیرتر میرفتی بهتربوداین دکتراهمش به ادم استرس واردمیکنند

دکتر منم بهم استرس وارد نکرد بنده خدا ولی بازم فایده نداشت قلب تشکیل نشده بود

خانومایی که اوایل بارداری هستین یا اقدام کردین هرروز دمنوش به بخورین مربای به گوشت بلدرچین و گلابی با عسل 

وایه تقویت قلب بچه و تشکیلش خیلی خوبه.

2731
واقعا دیرتر میرفتی بهتربوداین دکتراهمش به ادم استرس واردمیکنند

آره واقعا.... سونوگرافی گفت احتمال پوچ هست ولی واس کنترل بیا..

ولی خواهرشوهرم ک پوچ بود هفته۴افتادخونریزی خودش خودبه خود دفع شد

من ۱۰ هفته بودم فهمیدم باردارم رفتم سونو ۱۰ هفته و ۱ روز بودم ک جنین بود قلبشم گذاشت😐منم مات ومبهوت ...

خخخخخخخ چه جالب ادم هرچی دیرتربفهمه بهتره چون فقط دوست داری روزا زودتربگذره

چه جالب منم هفته دیگه سونوقلب دارم راستی حالت تهوع داری؟؟؟

اره بابا اونم بیس چاری 😑😑😑 دوتا بارداری قبلم گاهی اونم فقط صبا اما این دفه کله پا شدم مادرشوهرم میگه چون پیرشدی😐😐😐😐😐😐

خداجونم میگم چرا تقاص سیبی ک‌حواخانوم خورده رو فقط ما ایرانیا داریم پس میدیم😒😒
انشالله چون لکه بینی جزئی هم داشتم بایدمیرفتم خیالم راحت میشد ولی لکه بینیم قطع شده چندروزه دکترآم ...

انشالله همه چی مرتبه استرس نداشته باش عزیزم

2740
اره بابا اونم بیس چاری 😑😑😑 دوتا بارداری قبلم گاهی اونم فقط صبا اما این دفه کله پا شدم مادرشوهرم م ...

منم همش دارم بعضی روزا بیشتربعضی روزا کمتر کشک بزار تودهنت برای من که تاثیرگذاشت حالت تهوع بهترشد

انشالله  میدونی من یه هفته پریودمم عقب افتادبتادادم صفربود بعددوهفته آزمایشم مثبت شد فک میکن ...

دقیقن همینه پس، اخرایه دورت باردار شدی 

اخییی انشالله به خوبی خوشی عزیزم 

وای واسه تشکیل شدناشون استرس دارم چرا چیزی ندید

دیگ چیزی نمونده ک‌بغل بگیرمت دی ماه زمینی میشی رویایه بچگیام تعبیر شد منو بابا مرتضی بی صبرانه منتظرتیم رادمان مامان ❤️
2706