2737
2739
عنوان

پریودنشدن با قرص پروژسترون

64 بازدید | 8 پست

سلام خواهرا من برا تنظیم پریودیم این ماه قرص مدروکسی پروژسترون مصرف کردم از شب۱۶ پریودی تا ۲۵ پریودی ولی الان ۱۱ روزه تموم شدن قرصا ولی پریود نشودم .. بی بی هم زدم منفی بود .. کسی بوده اینجوری لطفا راهنمایم کنید .. اقدامم بودم

امیدی هست چون خدایی هست ... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اگه از ۱۵ گذشت چی ؟؟؟ میشه کسی با اینا پریود نشه؟؟

عزیزم منم این ماه دقیقا مثه شما خوردم روز ۳۰ افتادم ب لک بینی تا روز ۳۵ پری لک و ترشحات قهوه ای فقط داشتم

بی بی هم منفی بود

ولی دو س روزه درد زیر دل و کمر و سینه هام شروع شده 

الان اون لکا یعنی پری بوده؟ یا باید رفت پزشک؟🤔🤔

۹۹/۱۱/۲۵ بعد از ۲۵روز تاخیر بی بی مثبت شد۹۹/۱۱/۲۷ آزمایشم مثبت شد با بتای ۹۰ خدایا سپردمش بخودت ۹۹/۱۲/۱۰ سونوی تشکیل جنین دادم الهی شکر ۵هفته شدم..۹۹/۱۲/۲۴قشنگ ترین صدای دنیارو شنیدم .خدایا خودت حافظ این معجزت باشو بالاخره ۲۰ مهرماه فرشته من بدنیا اومد پسر قشنگم عاشقتم.401/9/17 بارداری دوم .خدایا خودت تودلیمو حفظ کن.۹/۲۳سونوی تشکیل ساک و جنین دادم.

بعدم وقتی از روز ۱۶تا ۲۵ میدن این قرصو برای اینه که اگر لقاحی انجام شد جای جنینو محکم کنه و اگر نبود باعث پری بشه

ولی من فقط لک بینی داشتم ۵روز

۹۹/۱۱/۲۵ بعد از ۲۵روز تاخیر بی بی مثبت شد۹۹/۱۱/۲۷ آزمایشم مثبت شد با بتای ۹۰ خدایا سپردمش بخودت ۹۹/۱۲/۱۰ سونوی تشکیل جنین دادم الهی شکر ۵هفته شدم..۹۹/۱۲/۲۴قشنگ ترین صدای دنیارو شنیدم .خدایا خودت حافظ این معجزت باشو بالاخره ۲۰ مهرماه فرشته من بدنیا اومد پسر قشنگم عاشقتم.401/9/17 بارداری دوم .خدایا خودت تودلیمو حفظ کن.۹/۲۳سونوی تشکیل ساک و جنین دادم.
بعدم وقتی از روز ۱۶تا ۲۵ میدن این قرصو برای اینه که اگر لقاحی انجام شد جای جنینو محکم کنه و اگر نبود ...

خوب فکر کنم همون لک ها پری حساب بشه 😕😕

امیدی هست چون خدایی هست ... 
2738
خوب فکر کنم همون لک ها پری حساب بشه 😕😕

آره احتمال زیاد هموناس