2737
2734

خانما من شاغلم میخوام هم شیر خودمو بدم هم شیرخشک موندم یکی میگه ارتودنسی خوبه یکی میگه شبیه سینه مادر

اونت رو تعریف کردن ولی میگن خیلی شیر میریزه بیرون 

کلا گیج شدم چه مارکی بگیرم که بچه سینه خودمو ول نکنه دندونشم خراب نشه و اینکه خیلی شیر نریزه بیرون که تنبل بشه و شیر خودمو نخوره

برای بارداری همه منتظرا و سلامتی پسرام 1 صلوات میفرستید  خدایا شکرت برای هدیه ای که دادی
یه تصمیم خوب گرفتی به منم بوگو

فعلا که موندم خودمم کسی هم راهنمایی خوب نمیکنه

برای بارداری همه منتظرا و سلامتی پسرام 1 صلوات میفرستید  خدایا شکرت برای هدیه ای که دادی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من  اردتونسی میدم  ولی خب سینمو ول کرد😐البته شیرمم کم بودا نمیدونم خلاصه شیشه ای شد😆

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            

من اونت تک سوراخه گرفتم سایز 0تا 3ماهه سرشیشه 

یه بیبی لند پیرکس دهانه عریض هم گرفتم، با سرشیشه ارتودنسی.. اونم خیلی کمه جریان شیر 

شبیه سینه مادر هم هست

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
2740

من به اینچیزاش دقت نکردم همینطوری یه چی گرفتم . فقط می گفتم شیشه ای باشه نشکن باشه. 

خانم ها و آقایون مذهبی غیر مذهبی یه حرفی باهاتون دارم : وقتی به طبیعت می ریم زباله نریزیم . حالا بعضیا مثلا می خوان بهتر بشه کل زباله هاشون جمع می کنن تو نایلون یا پوشک بچه رو می ذارن تو کیسه نایلونی تو طبیعت رها می کنن . خوب تو دل طبیعت اجنه که نمیان اونا رو جمع کنن . چرا میندازی ؟ خوب همون کیسه رو بذار تو ماشینت تو شهر بنداز سطل آشغال . یعنی واقعا فهمیدن این موضوع اینقدر سخته که با اینکارمون گند می زنیم به طبیعت؟ نفر بعدی بیاد زباله های مارو ببینه مگس و حشرات دورشو ببینه؟ ما از زباله ای که خودمون تولید کردیم یا پوشکی که بچه ی خودمون پی پی کرده چندشمون میشه  نمی ذاریم تو ماشینمون. بعد گندیده ی اونا رو مردم ببینن خدارو خوش میاد ؟ چرا از ماشینتون زباله بیرون پرت می کنین؟ زباله ی خودتونو تو ماشین تحمل نمی کنین بعد زباله ی شما رو مردم تو جاده تحمل کنن؟ چرا اینقدر بی فرهنگی ؟ چرا اینقدر بی فکری . یه ذره به خودتون بیایید . آدم دو ساعت میره طبیعت حال و هوا عوض کنه فلان میشه به اعصابش برمی گرده . اگه یه درصد به اون دنیا و حق الناس اعتقاد دارین بفهمید اینا حق الناسه . اینا آزار آدماست .اگه هم اعتقاد ندارین به خاطر وجدان به خاطر فرهنگ چه می دونم به خاطر ایران اینکارو نکنین . 

نمیشه مدت طولانی جفتش باهم بالخررره بچه انتخاب میکنه...ارتودنسی بی بی لند و وی مصرف داشتیم سه سال تمام خورد مشکلی هم نبود

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.

من پسرمو هم خودم شیر میدادم هم شیشه بهش میدادم ، ده تا شیشه داشت همش هم از همین سر پستونکای معمولی داشت روش الان ۵ سالشه هیچ مشکلی نداره شکل فکّش، اما خواهرشوم که دوقلو داشت شیر خشک میداد سر شیشه ها و پستونک ارتدونسی داشتن دهنشون خیلی باز و بزرگه بچه هاش 

من.اونت خریدم بعد یه مدت خیلی شیر از دهن بچن میزد بیرون که لباسش خیس میشد الان چیکو دارم راضیم ازش

چه مدلی گرفتی چیکو که مناسب نوزادی هم بود ؟