2737
2734
عنوان

تو تلگرام با مدیر ی گروه بحثم شد+اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 2795 بازدید | 153 پست
والا منم بلد بودم فحشش بدم چهارتا بارش کنم ولی شخصیتم در این حد نیس حالا بنظرتون من حرف بدی ز ...

عزبزم تعارف که نداریم ما زنا جنبه مدیر شدن نداریم

زود خودمونو گم میکنیم...حالا طرف فقط مدیر یه گروهه ولی خیلی خودشو گم کرده

ما زنده به انیم که آرام نگیریم...آسودگی ما عدم ماست...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا منم بلد بودم فحشش بدم چهارتا بارش کنم ولی شخصیتم در این حد نیس حالا بنظرتون من حرف بدی ز ...

دوستمون گفت ایدیشو بده ریپورتش کنه فکر خوبیه دلت خونک میشه 😁😁😁

شمایی که داری امضامو میخونی😎بله با شمام              امیدوارم به تمام آرزوهای خوبت برسی 😇😘
2728
بفرس بریم بهش فحش بدیم گند بکشیم به گروهش بفهمه رییس کیه😎

😂😂😂😂

فقط 5 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست عزيز مخالف نظر مني ريپلاي نكن  من هيچ علاقه اي به دونستن نظر تو ندارم  باردار نیستم 
مدیر پریود بوده 

😐بنظرتون عضو نی نی سایت هس؟

عشق از همانجايى شروع شد كه حالمان به هيچ چيز خوش نشد الا دوست داشتنش...  🧡💛 پسرم منو بابایی عاشقتیم 😍 خیلی خوشحالم که خدا لایق دونسته و تو رو به ما داده. خدایا شکرت بابت هدیه قشنگی که به ما دادی 🙏🏻😍❤️
واییی ایول بهت  ایده ی عالی ایه

خخخخخ والامنم میتونم هزارتاگروه بزارم باگروه ساختن کسی بجاییی نرسیده تازه تجربه سابت کرده مدیران گروه تلگرام همشون عقدای هستن بخدایجوری مردموتوگروه حذف میکنن انگارخواهرشوهرومادشوهروحذف میکنن😂😂😂

صدسال بعدا مرگ من اگربشکافی گورمن خواهدشنیدازقلب من❤دوستت دارم محبوب من😘F

بلاک نکن ضعف نشون نده لیو بده دیگه هم حرفی زد هیچی نگو تهش زیادی حرف زد براش بنویس گروهت ته نگیره اومدی پی وی من😂😂😂

2738
بعضیا جوگیرن تو واقعیت هیچی نشدن حالا مدیر ی گروه ک میشن دیگه واویلاس ی نفر بود  هی منو اد م ...

تو ذهنم اومده بود انگار فکر کرده مدیریت چ حوزه مهمی رو داره انقد جو گرفتش

تازه ب من میگفت شاخ نشو😐😐😐

دیوونن بعضیا

عشق از همانجايى شروع شد كه حالمان به هيچ چيز خوش نشد الا دوست داشتنش...  🧡💛 پسرم منو بابایی عاشقتیم 😍 خیلی خوشحالم که خدا لایق دونسته و تو رو به ما داده. خدایا شکرت بابت هدیه قشنگی که به ما دادی 🙏🏻😍❤️
چقد حساسی حالا مثلا گروه چی بوده تو تل پره گروه خاله خانباجی خانوماست

ی مدته خیلی زودرنج و حساس شدم دست خودم نیس

کلا اهل گروه هم نیستم وقتشو ندارم

2706