2737
2734
عنوان

محله های تهران

| مشاهده متن کامل بحث + 2112 بازدید | 118 پست
ببین تو جوادیه دوست بابام خونه ساخته گذاشته متری ۱۱

عزيزم گذاشته كسي نميخره يكي از دوستاي ما خونش خيلي شيك بود كل خونه smart بود بعد ميگفت متري ١٧ تومنه به زور متري ١١ تومن تونست بفروشه

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
خب عزیز من نظرت اشتباهه همه هم گفتن چرا بهت برمیخوره?! درضمن خدا از دهنت بشنوه که یه محله ارث من ...

چون اونا تو اون محله هستن هي ميگن

وگرنه بالا رفتن و نرفتنش چ فرقي داره

من حواب ي كاربر ديگه رو دادم بقيه اومدن كليد كردن ك يافت اباد شده متري ١٠٠ ميليون

درسته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
حالا من يه قيمت يافت آباد گفتم همه دارن قورت ميدن باشه يافت آباد شده متري ٢٠ ميليون درسته

لابد خودشون ساکن اونجا هستند

خیلیییی مهم حتما حتما بخونید»هر که در دنیا بیشتر صلوات بفرستد:۱)نزدیک ترین مقام به پیامبر اکرم (ص) را در آخرت دارد.۲)سنگین ترین عمل روز قیامت صلوات است. ۳)تنها چیزی که بعد نماز واجب، روز قیامت(یوم الحسره)مردم حسرت نمی خورند،صلوات است.۴)پیامبر ص:بر من بسیار صلوات بفرستید که آن نور قبر و نورصراط و نور بهشت است.۵)پیامبر (ص)،افراد را به میزان صلواتی که فرستادند می شناسد و شفاعت می کند.۶)خداوند متعال،حضرت ابراهیم (ع) را به دلیل صلوات زیاد فرستادن،خلیل اللّٰه معرفی کرد.۷)در روز جمعه،هیچ عملی بهتر از صلوات نیست و طبق روایات، فرشتگانی هستند که روز جمعه فقط صلوات را در نامه اعمال می نویسند.۸)هر کسی پایان گفتارش صلوات بفرستد،داخل بهشت خواهد شد.۹)هر دعایی که با صلوات همراه نباشد،بالا نمی رود.۱۰)صلوات باعث خشنودی خدا،آمرزش گناهان و دوری از عذاب و استجابت دعا می شود.پس بسیار بگویید: الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهُم    

زعفرانیه خیابون آصف کسی عکس داره بگذاره اونجا رو ندیدم

خیلیییی مهم حتما حتما بخونید»هر که در دنیا بیشتر صلوات بفرستد:۱)نزدیک ترین مقام به پیامبر اکرم (ص) را در آخرت دارد.۲)سنگین ترین عمل روز قیامت صلوات است. ۳)تنها چیزی که بعد نماز واجب، روز قیامت(یوم الحسره)مردم حسرت نمی خورند،صلوات است.۴)پیامبر ص:بر من بسیار صلوات بفرستید که آن نور قبر و نورصراط و نور بهشت است.۵)پیامبر (ص)،افراد را به میزان صلواتی که فرستادند می شناسد و شفاعت می کند.۶)خداوند متعال،حضرت ابراهیم (ع) را به دلیل صلوات زیاد فرستادن،خلیل اللّٰه معرفی کرد.۷)در روز جمعه،هیچ عملی بهتر از صلوات نیست و طبق روایات، فرشتگانی هستند که روز جمعه فقط صلوات را در نامه اعمال می نویسند.۸)هر کسی پایان گفتارش صلوات بفرستد،داخل بهشت خواهد شد.۹)هر دعایی که با صلوات همراه نباشد،بالا نمی رود.۱۰)صلوات باعث خشنودی خدا،آمرزش گناهان و دوری از عذاب و استجابت دعا می شود.پس بسیار بگویید: الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهُم    
2740
چرا همه دوست دارند تهران زندگی کنند؟ من دو روز با ماشینم ی چرخی زدم بالا تهران تا پایین چشمو نگرفت ...

خب شما شهر خودتون بمون والا ما تهرانیا واسه کسی فرش قرمز پهن نکردیم..

همین شهرستانی ها هم اگه برن شهرشون تهران الودگیش برطرف میشه!!

هرکی باید شهر خودش بمونه و ابادش کنه نمیشه که هرکی راه بیوفته تهران

ما میخواییم یه جای خوب تهران خونه بگیریم به عنوان سرمایه برای اینده ی بچه هام خودمون شهرستان زندگی ...

ببین من خونه خودم مرزداران خیلی خیلی خیلی راضی ام 

با اینکه پدر شوهرم خونه داره تو سعادت اباد ما خودمون اومدیم اینور خیلی خلوته مردمش محلی و قدیمی ان همه چی نزدیکمون هست جز مترو 

2706